Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom, ha nem mondom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom, ha nem mondom vagy írom 5 percenkėnt, hogy szeretem, teljesen kiakad, és őrjöng, hogy ő nem fog tovább szenvedni velem, és inkább szakítsunk. Szerintetek mi a baja?

Figyelt kérdés
Egy 26 ėves férfiről van szó. Este, ha pėldául ő már alszik, és írok neki valamit Facebookon és nem teszem hozzá, hogy szeretlek, másnap teljesen ki van akadva, hogy ėn ennyire sem vagyok képes, stb. Szoktam mondani, hogy szeretem, de nem gondolom, hogy 5-10 percenként ismételni kellene. Nem tudom hova tenni a viselkedését..
2018. máj. 23. 09:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A párod egy hiszti Manci.
2018. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Mi baja?

Szerintem pindurit beteg az agyacskája...

2018. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Bence_ ***** válasza:

Anyukájával milyen a viszonya?

Dontsd el, hogy neked szükséged van erre?

Folyton megfelelni valakinek eléggé fárasztó.

2018. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

10.

😂

Nem ingem...

2018. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 peca1000 ***** válasza:
16%
A Genderizmus káros hatásai láthatók a pasidon :) Zavard el ezt a hisztis pics@t, keress egy IGAZI férfit! :)
2018. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a második olyan alkalommal, amikor ilyen ostoba piti dolog miatt szakítással dobálózna azt modntam volna neki, hogy jó, akkor szakítsunk. Menjen az ilyen a francba, nem tudom ki hogy van vele, de én egyáltalán nem tűröm az hisztit és az érzelmi zsarolást senkitől. Ezt a viselkedést már olyan 16 éves korára ki kellett volna nőnie, ha eddig nem tette, sanszos, hogy ezután se fogja.
2018. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

" ő nem fog tovább szenvedni velem, és inkább szakítsunk. " - inkább, szerintem is.

Lehet, hogy 26 éve született, de valahol megállt, szóval férfinak nem nevezném.

Ő is írogatja 5 percenként? Vagy annyira se képes?


Nme vagyok pszichiáter, nem tudom megnevezni mi ez, de te se vagy az, szóval nem tudod kikezelni.


Pár év után igencsak fárasztó lesz ám.

2018. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jó neked, hogy ebben a híg fosban tengődsz?


Én az ELSŐ "szakítsunk" kijelentésére összepakoltam volna és lépek, de nem szolgáltatom ki magam egy hülye szeszélyeskedésének.

2018. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!