Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként jelentős hízás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként jelentős hízás a kapcsolatban: a ti párotok hogy reagált?

Figyelt kérdés

Van olyan, aki nagyon meghízott egy kapcsolatban? Hogy reagált a pasi? Elfogadta? Olyan is volt, akinek tetszett a változás?


(Én most ilyen helyzetben vagyok).


26/N



2018. máj. 23. 11:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

"Hiszen férfi szemmel is milyen már ha csak pár kiló plusz van rajtunk?"


Ez teljes mértékben nem igaz:)

2018. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem homlokegyenest más a véleményem, én eleve a kövér csajokat szeretem, zsánerem a hatalmas mellek, egy piszkafa csaj ezt nem tudja megadni :D. Örülj neki, hogy a barátod elfogad ducin is, ne firtasd, és ha neked nem nagy megterhelés, hízhatsz is. Még mindig jobb, mintha az első 5 kiló után kidob egy barbi babáért..
2018. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

"nagyjából nekem is hasonló képem a férfiakról"


Csak mert túl sokat olvasgatod a gyakorit. De hidd el, a való életben a férfiak nagyobbik részét nem zavarja, ha a szerelme meghízik kicsit, a többség pár kilót észre sem vesz, és nem várja, hogy 5-10-20 év után pont úgy nézz ki, mint ahogy megismert. Sokaknak tetszenek a kerekebb idomok, és ha egy nő hízik, annak általában egy része a cicire megy, ami a férfiaknak egyáltalán nincs ellenére. Nyilván vannak kivételek, de azok akkor is dobnának, ha oda a feszes, hamvas fiatal bőr, nem csak ha felszedsz pár kilót.

2018. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
Ha annyira a dagadt nők tetszenek a férfiaknak akkor minek veszik el őket soványan?Nekem a vékonyabb vagy átlagos testalkatú arányos nők tetszenek.Ha elhízna az asszony mangalicává nem kivánnám.
2018. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem pont fordítva, én eleve meghiztam magamhoz képest, és utána lett barátom. Elkezdtem versenyszerűen sportolni, mert megtetszett egy sport, ennek hozadékaképp lefogytam. (sok kilóról beszélek, kb 15) és most nagyon szálkás formás testem van.


Barátom azt mondta így is tetszek, de neki előtte jobban tetszett (ő is sportos amúgy). Ő azt mondta az legyen amit szeretnék, ha így nekem jobb, egészségesebb, akkor ez lesz, neki nem a test a legfontosabb.

2018. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szóval akkor itt senki sem azért él együtt és szexel a párjával mert tetszik neki,beindul rá hanem csak úgy.Itt mindenkinek mindenféle testalkat tetszik és felizgul rá.Ha éppen a dagadtat imádta pár év múlva már a ropit is jó lesz vagy fordítva.Mindegy csak luk Legyen rajta. :)
2018. máj. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De jó nagy seggem lett.Mondjuk csak pár kilót híztam.Próbálok figyelni magamra a depi miatt nem megy mindig.
2018. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves 16

Ha páromról beszélek és a PÁROM miatt hizom akkor nem csak azért szexelünk, mert fuuuu de jól néz ki... ott már jönnek a lelki dolgok. Szerintem átmenetileg mindenki megcsúszohat betegség,depresszió stb.. és a párom kitart nyilván nem marad úgy az ember változtat,na ha ez nem következik be akkor az kiábrándító

2018. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*párom mellett és nem miatt
2018. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!