Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátőm 35 kilót hízott 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátőm 35 kilót hízott 3 éves kapcsolaunk alatt. Te elhagynád a párod ezért?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtünk egy diétán volt túl és 70 kiló volt a 170 centivel. Most 105 kiló. Nem egészségügyi okokból hízott, hanem jojó efektus miatt. Te mit tennél?

2017. dec. 9. 00:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Ha úgy érzed, hogy már nincs meg a vonzalom, vagy a szerelem, akkor lehet érdemes elgondolkozni a szakításon. Mert miért lennél olyannal együtt, akivel már nem érzed azt a bizonyos szikrát egy ideje :/

Viszont nem biztos hogy jó ötlet lenne mondani, hogy azért, mert meghízott :/

2017. dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Lesz még 250 is, az a baj. Te pedig nem szerted őt, szóval sok értelme nincs ennek.
2017. dec. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
igen, el.
2017. dec. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Most majd jönnek, hogy jaaaj nem a súlyáért szereted stb.

35 kiló az nagyon sok. 105 kiló is. Lehet észbe kap, és neki is jobb lesz, ha szakítasz.

2017. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Valoszinuleg nem kurnam meg tobbet es magatol lelepne
2017. dec. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Történt valami,ami miatt visszahízott? Családi probléma,bármi pszichés eredetű,amit evéssel palástol.
2017. dec. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem az számít, hogy hány kiló, hanem hogy vonzódsz-e még hozzá. Tapasztalatból tudom magamról, hogy nem, úgyhogy elhagynám.
2017. dec. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Éron91 ***** válasza:
71%
Ne haragudj de ez a te hibád is. Most kezdett el zavarni mikor 105kiló lett? Úgy gondolom hogy neked bejönnek a ducibb lányok mivel 70kilósan sem volt épp vékonyka,de a te hibád is ha ennyit vártál vele. Ülj le beszéld meg vele,hogy szereted és közösen oldjátok meg. Diéta,edzés,zsírégető,gyomorgyűrű,zsírleszívás annyi megoldás lehet ha szereted mint embert nem hagyod el csak ezért hanem kiállsz mellete és segítesz neki ebben is ahova közösen jutottatok. Az más kérdés ha esetleg neki megfelel ez a helyzet és nem akar változtatni akkor ott lehet hagyni hiszen nem így ismerted meg,nem így jöttetek össze. Az én volt párom 5kilót szedett fel fél év alatt és mivel nem így ismertem meg és engem zavart ezért jeleztem neki hogy figyeljünk oda 1ütt,nem eszünk összevissza és rendszeresen megyünk el 1ütt futni mert én is eltunyultam és ő is. Elsőre nyilván picit megsértődött,de aztán jól kezelte és sok közös élményünk programunk lett. Arról nem is beszélve hogy jobb formába kerültünk az ágyban is mint talán soha. 105kilósan nyilván nem a toppmodell kategória a cél és biztos zavarná ha edzőterembe rángatnád,de mond el neki hogy nem ez a cél. Érezze jól magát a bőrébe neked is tetszen és éljetek nagyjából egészségesen. Ennyit túlsúly még ha nem is zavarna is káros lehet rá. Ha szereted tarts ki mellette és oldjátok meg a közös problémátokat,lehet még jobban összekovácsol titeket. Sok sikert.
2017. dec. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

El se jutna ideàig,mert ha el kezdene hízni kiàbràndulnék belõle és szex soha többe nem lenne plusz mennék màshoz és szakítanék.

Ez borzasztó igénytelenség,csak magànak köszönheti ha én napi 10 óra meló lemellett megyek edzeni akkor a csajnak is kötelezõ tenni magàért.

2017. dec. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező...

Semmi sem kötelező.

Viszont ez tényleg durva. Ennyit hízni.

Érthető amit gondolsz. Viszont beszéld meg vele. Úgy értem, ha szeret téged, fél, hogy elveszít. Akkor tesz a dolog ellen. (az a kérdés, hogy te ezt ki tudod e várni, 35 kg nem egy hónap alatt fog eltűnni...)

Viszont ha azután sem tesz magáért, értetek, felesleges vele maradnod.

2017. dec. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!