Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, ha ilyen ritka lenne a szex?

Figyelt kérdés
45 éves nő vagyok, a férjem 50 éves. Régen nagyon jó szexuális életünk volt, aztán egyre ritkábban voltunk együtt. Tavaly még hetente egyszer, de az idén már 2 hetente bújunk össze. Nekem ez nagyon kevésnek tűnik, de lehet, hogy ez a normális ebben az életkorban?

2018. máj. 23. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, én még egy jó tizessel fiatalabb vagyok, de megőrülök érte minden nap...

A nagyobb gond az, hogy nincs kivel, így nálam ez még ritkább :D

2018. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Problémádat miért nem vele beszéled meg? Mégis mit vársz teljesen vadidegenektől, amikor ez csak rátok tartozik?
2018. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valójában arra lennék kíváncsi, hogy a hasonló korú házaspároknál is ez van-e?
2018. máj. 23. 15:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nulla a szex évek óta a férjem 56 éves, őt nem érdekli a szex. Engem viszont igen. 38N
2018. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor te is szenvedsz ettől.. És mikor kezdődött a férjednél ez a közöny?
2018. máj. 23. 16:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Igazából az elején se nagyon érdekelte én meg már meguntam a kezdeményezést.
2018. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

60 fölött is inkább mindennapos volt, de teljesen jogos az elvárásod (F).

Gondolom, nem lehet vele beszélni erről, pedig megkérdezhetnéd, hogy ő milyen megoldást javasol neked?

2018. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nincs rá igénye
2018. máj. 23. 17:11
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Szeretője van.

Kifejtem miért mondom. Én veled egyidős vagyok, pasim 53, a felesége 46. Otthon az asszony nem érti, miért nincs szex. De azt lehet korra fogni, fáradságra, stb. Ezt leszámítva elvannak egymással.

Mi meg általában heti 2-3 alkalommal istenieket szexelünk. Egy 50-es pasi ilyen szempontból egyáltalán nem öreg. De lehet csak én vagyok szerencsés, kifogtam a jót. Évek óta tart ez így.

2018. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kozel sem biztos hogy felre lep.

Nalunk regen napi 3 alkalom is volt, most meg a 2 kezemen meg tudom szamolni hany alkalom volt egesz evben. Mindez még 30as eveink elejen. Es nem jarok felre, es 100% hogy a parom sem.

2018. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!