Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van köztetek olyan, aki ritkán kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
Vagy csak az én barátom ilyen? Heti 2 alkalommal is jól elvan, és nem azért, mert lapos a kapcsolatunk, a legelején is ilyen volt. Csak nem tudom, mennyire normális ez, mert hiába mondja, hogy neki akár a havi 4 is elég, mégis magamat okolom... Vagy tényleg van olyan fiú, aki beéri ennyivel?

2012. okt. 9. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez elég sok:)) Nekem a napi 2 az ideális de kapcsolat elején ez még több. Mindenki más, ne magad okold.
2012. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi elég keveset akartam írni:))
2012. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi heti egyszer szoktunk kb, de semmi gondunk ezzel. A páromnak is ilyen a beállítottsága, meg nekem is. Ettől még szeretjük egymást, vannak közös programjaink, mindig mindent együtt csinálunk. Úgyhogy köztünk ez semmi problémát nem okoz. Pedig nincsenek potenciaproblémáim, se semmi. Nálunk mindkettőnken ilyenek az igényei. Zsák a foltját... :D
2012. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mármint, te próbálkozol többször is, és visszautasít?

Mert, ha igen, akkor az nekem gyanús, hogy vagy van más nője vagy fiúja:)

Olyan nincs, hogy valaki "beéri ennyivel"

És.. mi? jobb neki otthon recskázni egyedül?:)

Mégha be is érném ennyivel, na de ha te ott vagy és kívánsz engem, lehet egymásután tízszer is csinálnám, ha van rá idő.

Vagy nem kíván.

2012. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen, van, hogy visszautasít. de olyankor fáradt is, mert sajnos olyan a munkája, hogy gyakran este 10-kor végez, és kimerült. vagy nem tudom...


egyik ismerősöm pasija volt még ilyen, és kiderült róla később, hogy meleg. még egy ok a parázásra :D

2012. okt. 9. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat azert a munka le tudja huzni az embert rendesen foleg ha nehez fizikai munkat vegez..nekem hetente 10 az el kell xD minimum jo partnertol fugg a dolog volt h heti 4. de na ott mar a falat kapartam kb. most jelenleg mar lassan 1 honapja semmi mert sajnos tavol vagok a baatnomtol meg 1 honapot es utanna lesz mit be potolni 24 F :D :D :D
2012. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen van. tudod aki dolgozik egész nap annak ninc kedve még otthon is dolgozni.
2012. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ez a génektől függ meg még sok minden tényezőtől nekem van olyan haverom aki heti akár ötször meg hatszor csinálja mindenkinek máshogy van ez
2012. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 11. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:
35 évesen miért elég havi 2-3 sex? (napiszinten iszogatós és 14 éves élettársi kapcsolat van.)
2013. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!