Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most higy értsem? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most higy értsem? Teljesen összezavararodtam!

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Volt barátja de az lecserélte volna egy másik lánnyal (mert a barátja elmondása szerint ez csak távkapcsi) ezért szakítottak. Megkérdeztem hogy randizna e velem de nemet mondott mert tudja hogy lelkileg gyenge vok és nem kicsitt depi lennék ha szakítanánk. Na mindegy, most újra összejöttek. Az egyik barátnője kikotyogta hogy találkoznak, megkérdeztem a lánytól és azt mondta nem találkoznak, mert mondta neki hogy ne jöjjön ide. Most akkor mi van? Mégis van esélyem nála? Am mindig kedves velem.

2014. dec. 12. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
12 évesek problémái pls.
2014. dec. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól még, hogy kedves veled, az nem jelent vonzódást is. Igazából azt a reményt látod bele az átlagos megnyilvánulásaiban, amit szeretnél, hol ott lehet a lány mindenkivel ilyen közvetlen, kedves.
2014. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csak velem ilyen kedves és egyszer már volt esélyem nála csak tudta hogy fájna a szakítás ezért előre megkímélt. Lehet hogy megint van esélyem nála és a volt/új barátját átveri bosszúból?
2014. dec. 13. 00:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és igen 12vagyok de nekem ne jöjjetek azzal hogy még sok lány lesz az életembe mert én csak őt szeretem
2014. dec. 13. 00:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizonyosan meg szeretett volna kímélni téged. Kicsi vagy te még, nőjél egy picit.
2014. dec. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, tényleg nem bántásból írom, de a szerelem fogalmát ennyi idősen nem tudod teljesen értékelni úgy ahogyan később 20-30 stb idősen fogod. Ok most csak őt szereted akarsz egy esélyt tőle, 12 évesnek is vannak érzései ez normális. El kell fogadnod, hogy ha másik fél nem akarja, akkor tehetsz bármit, nem néz úgy rád, mint egy esélyes barátra. Ha meg a lány bosszúból, kihasználva akarna téged csak, hogy a másik pasival kiszúrjon az meg a te részedről nem jó, mert nem lesznek viszonozva az érzéseid, és ez már így nem egy kapcsolat. Fél, hogy depis lennél, ha szakítanátok...kérdezd meg tőle, hogy ezt miből veszi? Mindenki a saját döntéseinek következményeit viseli el, ha ettől tart mondd meg neki, hogy az nem az ő dolga, hogy szakítás után te miként állítod helyre lelkivilágodat.
2014. dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nem jól értetted utolsó! Nem akar felhasználni a bosszúhoz(már ha az).
2014. dec. 13. 00:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha el szeretned reszletes mondani az erzeseid..problemaidat nyugodtan irj uzenetet nekem..sokszpr voltam en is ipyen hepyzetbe. 12/L
2014. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!