Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal összevesztünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összevesztünk és visszaadta a cuccaimat és azt mondta hogy ezt ne vegyem szakitásnak! Ne értsem félre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#nő #szerelem #pasi #párkapcsolat #vita #pàrkacsolati problémàk
2017. febr. 10. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom lany e....de ez mekkora hisztiar

Ha en kitennem pl a pasi cuccait akk nen szelloztetes miatt.

2017. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elozd meg a parod es szakits te.....ez mar ugyis a vegjatek
2017. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom vár valakit,és gáz lenne ott a sok cuccod..máskülönben logikátlan..vagy azért mondja hogy ne kavarj be,hogy higgadj le valahol..
2017. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tipikus tinihiszti. Visszaadja a cuccaid, de azért ne vedd ezt szakításnak. Kész röhej az egész.


Beszéljétek meg a problémát érett felnőtt ember módjára!

2017. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tegnap meg irkalni kezdett!Nő vagyok!
2017. febr. 10. 12:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pff az meg rosszabb ha ffikent csinalja. :D
2017. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki, hogy innentől kezdve ne keressen többé... de ne értse félre.

Most komolyan, ez mi már? Éretlen, gyerekes hiszti. Aki szeret, az még összeveszve sem csinál ilyet. Aki meg olyannyira összeveszik, hogy visszaadja a cuccaidat... nos, én azt szakításnak venném, elvégre már ezek szerint részéről nincs meg az a minimális megbecsülés sem, hogy legalább a cuccaidtól ne irtózna.

2017. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom mire vélni. Arra tudok gondolni hogy kicsit szeretne egyedül lenni, várd meg amíg ő keres.
2017. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ha akarok vmit menjek én és gondolkozzak el a dolgokon és nem vàr râm sokàig!
2017. febr. 10. 16:35
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy azért adta vissza a cuccaimat mert megakarta előzni hogy szakitok vele !Egyszer màr visszaadta a cuccaimat mert beszélgettünk sokat és ezt vette le a dologbol hogy szakitani akartam persze szakitottunk de még is engedtem neki aztàn elteltkb3honap és kezdte előröl az egész dolgot!
2017. febr. 10. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!