Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normàlis volt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normàlis volt ez tőle?

Figyelt kérdés
Tudom hülyeségnek fog tűnni, de nagyon felbosszantott. Vmelyik ettünk a kanapén yoghurtot . Ott hagytuk az üres poharakat. Mikor délután haza értem gondoltam kidobom őket. Erre látom egy van csak ott, az enyém. Rögtön leesett csak az övét dobta ki reggel. Rákérdeztem vajon nehezére esett volna az enyémet is? Erre azt válaszolta tanító jelleggel csinálta. Lássam mit nem pakolok el azonnal. Na erre felsoroltam neki én mindent elpakolok utána, azt is amit kivesz a hűtőböl és nem rakja vissza. Vagy ha csokis papírt vagy akármit ott felejt stb... csak a bögréjét mossa el mert hogy ő csak azt használja. Bezzeg mikor közösen eszünk vagy főz sose mogosat! Az ő feladata a porszívózás. Így egyeztünk meg!!! Azért is hetekig kell könyörögnöm. Szólnom kell mindenért mit segítsen. Ez a yoghurtos doboz volt az utolsó csepp a pohárban.
2018. máj. 24. 06:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Innentől mindenki pakolna maga után. De a mosógépet is csak az én ruháimmal indítanám el. Főzni se lennék hajlandó, csak egy személyre. Kíváncsi lennék, mikor tenné szóvá. Csak hogy lássa, mint nem csinálok meg - mostantól.


De érdemes elgondolkodni, hogy mennyire becsül meg az a férfi, aki azt nem veszi észre, hogy mit csinálsz meg, de az orrod alá dörgöli, hogy mit nem. És még ő akar megnevelni?? Nem a kutyája vagy! Ugye, nem?

2018. máj. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Mint egy cseszett ovoda. Ha gondom van a barátnőmmel akkor a szemébe mondom, nem ilyen gyermeteges "játékokkal" leckéztetem meg. Nem a hobbijaim közé tartozik a takarítás, de hát kinek is :D, de mégis utálom ha a kosz megenne, így muszájból, kötelességből teszem. Nem esik le az aranygyűrű az ujjamról, ha egy dobozzal többet viszek ki. Tény hogy egy nő legyen háziasabb, de úgy gondolom ezt a háziasságot elegendő, ha a konyhába mutatja be sütés-főzésként. Bár mi a barátnőmmel gyakran főzünk együtt illetve én is egyedül, de a sütés részét inkább rábízom, isteni sütiket süt.
2018. máj. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberrel szakítanék a pitsába, mert már nem bírom elviselni az ilyen szintű bugyuta embereket. A lakótársam néha pizzás dobozt hagy elől, rászólok, de ha zavar, kidobom. Ő meg bocsánatot kér, és legközelebb kidobja, vagy kidob mást. Ha így viselkedne a párom repülne, mert kb ott ábrándulnék ki belőle.
2018. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen miért vagytok együtt?
2018. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gyerekes szint.
2018. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb azzal jössz, hogy csak az ő pelusát dobta ki, az enyémet nem... Nektek még nem való komoly párkapcsolat.
2018. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Ha kidobom az egyiket, akkor nem fogom otthagyni a másikét. Ha reggel mosogatok, akkor mindegy, hogy 1 bögrét mosok el vagy kettőt. Az első válaszolóval teljesen egyet értek.
2018. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, te meg tanító jelleggel hajítsd ki. Vagy legalábbis többé soha semmit ne pakolj el vagy dobj ki utána, ne mosogass rá, semmit ne csinálj, csak magad után.
2018. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!