Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt rajtam kívül olyan nő, akinek a párkapcsolata megingott egy másik nő miatt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Csak úgy mellékesen megjegyezném, hogy akik az újdonság varázsára hivatkozva cserélik le az adott párjukat egy másikra, az újat is meg fogják egy idő után unni, az is megszokottá fog válni egy idő után, és akkor ugyanaz lesz a sorsa a mostaninak, mint az előzőnek? Akkor újra és újra le lesz cserélődve az aktuális egy újra, az újdonság varázsára hivatkozva?


Gondolom az itt jelenlévők, akik erre az újdonságra hivatkoznak, nem jöhettek valami boldog családi háttérből, különben nem így viselkednének.

A szüleitek is megunták évtizedek után egymást és lecserélték a másikat egy újabbra?



Az a baj a legtöbb kapcsolattal, hogy nem foglalkoznak annak működésével, ezért van annyi válás és "keressük az újdonságot" mentalitás.


És az új miben lesz jobb a mostaninál? Akkor a mostani mellett miért töltöttél el annyi évet?

És itt is megjegyezném a jelenlegi is új volt, míg el nem laposodott az egész kapcsolat. És az ellaposodásról kik is tehetnek?

2018. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen volt es igen tudtam , hogy baj van a kapcsolatunkban . Bar allitolag nem volt semmi csak “egy-ket” beszelgetes , megis a kapcsolatunkat ugy zarta le , hogy mar nem irt vissza es nem reagalt semmire,amig nem mentem fel a lakasara tisztazni a dolgokat.
2018. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A szüleitek is megunták évtizedek után egymást és lecserélték a másikat egy újabbra?


Sok Igen. Valas nem csak mostani allapot Magyarorszagon.

Amelyikek nem, csendben oldokeltek egymast a bezart ajtok mogott, mert hat mit mond majd a szomszed es Mari neni.

Masik resze, meg elt tovabb boldogtalanul, elfasulva, savanyu eletet. Mert hat a szomszed es Mari neni mit mond majd.

2018. máj. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"10+ év házasság után nincs már lángoló szerelem."


De van, nálunk 27 éve tart, ebből 19 héve házasságban. Ma is meztelenül, szorosan összebújva alszunk, nem megyek el napközben sem úgy mellette, hogy meg ne simogassam, csókolgassam. Látom rajta, hogy ő is ugyanúgy érez.


Ennek ellenére a kíváncsiság rávinne, hogy kipróbáljak egy másikat, harmadikat. De el nem hagynám, mert imádom ma is.


Sőt, azt a másikat is tudnám szeretni. Csak nem férne bele az időmbe mindegyik, mert nem szeretnék egyetlen éjszakát sem a mostani nélkül tölteni. Kicsit féltékeny, de biztosan nem vezetne szakításhoz, ha kíváncsiságból félrelépnék.

Sok nőm volt előtte, tud is róluk, némelyikkel most is jó a kapcsolatom, de nem félékeny rájuk. Ha megkérdezi, hogy nem akarok-e visszamenni valamelyik régihez, mindig azt szoktam mondani, hogy nem, mert az eddigi választékból te vagy a legjobb.


Azt mondják, a férfi azt szereti, akivel éppen lefekszik, a nő meg azzal fekszik le, akit szeret. És ez nagyon igaz.

2018. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tisztelt hozzászolók!

Engem már személyesen is megviseltek a dolgok.De azt elmondom nektek,hogy nagyon kevés a jó szerető nő.És az is igaz,ha valaki valamit nem szeret azt nem is tudja csinálni.Persze nagyon nagy vonzerő az újdonság.De azon is el kellene gondolkozni,hogy az az új ember vagy nő,milyen lenne x év után.Az is igaz ha a félrelépés az érzelmi alapon,esetleg szerelemből történik.Ha nagyon vulgáris akarnék lenni.Akkor dugunk egyet és annyi.

Szerintem ezeket is külön lehet választani.

2018. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Kor Man ***** válasza:
Szerintem gerinc kérdése. Én 10+ éve élek az asszonnyal, és imádom. Fülig szerelmes vagyok bele és szerintem a legszebb nő a világon. de pocsék feleség. Annyira hogy ellenségeimnek sem kívánom. Nem takarít nem mosogat és hát az ágyban sem brillirozik. Gyakorlatilag ölni tudnék egy jó szexért, de nem fogom megcsalni. A jellemem nem engedi. A beszélgetés nem segít, úgyhogy lassan meghalok mellette. De akkor is szeretem. Tudom hülye vagyok, de ez van.
2018. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kor Man ***** válasza:
Ja még valami. az hogy kacérkodok vele természetes, hiszen koránt sem kapom meg amire vágyom, de nem tudnék mással lenni. Ezért leszek korán elásva valahova. Én sem vagyok vak, és megnézem a szép nőket, el is képzelem, de odajöhetne akármilyen bombázó, hacsak nem az asszony ikertestvére akkor nem tud elcsábítani. Az asszony persze mindezek mellett féltékeny és nem is kicsit. Azon azért el szoktam tűnődni hogy ugyan mire. És hogy a témába is vágjak, egyszer rám vetült a gyanú árnyéka. Kaptam a pofámra rendesen, és bárkinek a szavában jobban hitt mint az enyémben. De együtt maradtunk mert szerintem tudja hogy ilyen hülyét nem talál még egyet. :)
2018. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!