Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valakinek van párkapcsolata...

Ha valakinek van párkapcsolata, akkor miért nem mehet el egy másik emberrel randizni?

Figyelt kérdés

Miért ítélik el az emberek, ha egy kapcsolatban lévő személy mással is ismerkedik? Ez nem jelent megcsalást, csak egy szimpla randit, abban meg nincs semmi szerintem.


Én nem tennék ilyet, nem konkrét esetről van szó, csak szoktam ilyeneken gondolkozni és most kíváncsi lennék milyen érvekkel tudnátok előhozakodni.


2013. nov. 13. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert jobb esetben azzal van az ember párkapcsolatban,akit szeret és ha szereti,akkor nem kell más.
2013. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mert randizni azért szoktak az emberek, hogy jobban megismerjék egymást, a végén kapcsolat vagy szex legyen belőle, legalábbis nagy általánosságba. Ha nem ilyen céllal találkozol valakivel, akkor szimplán baráti találkozásról lenne szó. :)

Ja, és ha az én párom randizna mellettem, azonnal kidobnám, úgy érezném, hogy az utódomat keresi a kis sunyi :)

2013. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert akik párban vannak azok elvárják a kizárólagosságot, h a párjuk csak velük legyen. Közben meg az emberek nagy része nemmonogám. Szeretnek új dolgokat megismerni. És ha te ismerkedel a párodon kívül is más neművel akkorabból szimpátia lesz, abból fantáziálás, a végén meg szex és akkor már a figyelmedet meg energiád nem a kapcsolatodba fekteted, hanem az újdonságba. Azt meg te se vennéd jó néven ha a te párod "ismerkedne" Olyan társadalomban élünk, ahol a monogámia az elfogadott közben meg sokan vágynak másra is, ebből jön a szerepjátszás, képmutatás. Csodálkoznak az emberek h miért nem érzik jól magukat a bőrükben. Az embereknek kell az állandóság meg a változás is. De a nyitott kapcsolatot azért mégse vállalják be, ezért mennek sutyiban dolgok. Az lenne a tisztességes, ha amikor újat akarsz, akkor a régit lezárnád, és az újat meg bevállalnád mint ismeretlent a nyereségeivel, kockázataival együtt is. De persze az emberek mohók, és a régit is meg akarják tartani meg újdonság után is csorgatják a nyálukat amiből olyan szituk jönnek ki h az illető egy gerinctelen alak lesz.
2013. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert PÁRkapcsolat.

1 pár = 2 darab.

Tehát harmadik embernek ott nincs helye. Kivéve, ha közös megegyezés alapján nyitott kapcsolatban élnek.

Randizni meg az ember azért megy, hogy legyen belőle több is :P

2013. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Randizni azért szoktak az emberek, hogy utána párkapcsolatban legyenek. Szerintem ez megcsalás
2013. nov. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!