Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha a pasitok azt mondaná flegmán a szemetekbe, hogy az sem érdekelné, ha életetek végéig szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem tőle eljön e velem valahová ahová nagyon szeretnék. Nemet mondott,mondván nincs kedve, majd flegmán hozzávágtam, hogy: " és az sem érdekel,ha emiatt életed végéig sírsz" Ez nekem nagyon rosszul esett. Nem az, hogy nem jön el velem, azt túlérett, csak egy program van 1000 más amit lehet csinálni közösen, felfogtam, hogy Ő nem szeretné. De akkor sem hiszem, hogy ezt így a fejemhez kellett volna vágni. Mert elv. akit szeretünk azt boldognak akarjuk látni, és nem vágunk ilyet a fejéhez. Pedig nem is sírtam, csak kicsit elszomorodtam, de töltettem volna magam rajta, nem nagy szám. De amit mondott az totál kiakasztott. Vagy én reagálom túl?

2018. máj. 25. 22:12
 1/9 A kérdező kommentje:
*hozzámvágta
2018. máj. 25. 22:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én otthagytam volna. Nem tudom, hogy mit tennék konkrétan vagy hogyan reagálnék rá, de nagyon rosszul esne és nem biztos, hogy el tudnám felejteni.
2018. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
* volna vagy nem (pont nem kell oda)
2018. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem reagálod túl, ez bunkóság volt részéről. Miért van veled, ha ennyire nem érdekled őt?
2018. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg te miért vagy vele
2018. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ha neked ennyi érzelmi intelligenciád van és így beszélsz a másik emberrel, akkor nem hiszem,hogy egymádt keressük. Ne haragudj, de számomra a tapintat és a kedvesség fontos. Ez a helyzet most nem indokolta, hogy így beszélj velem."
2018. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bence_ ***** válasza:
100%
Miért vagy benne egy ilyen kapcsolatban??
2018. máj. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged. Csak mellőled vár egy jobbra.
2018. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as! Olyan jól megfogalmaztad! Én még annyit tennék hozzá, hogy ingyen p**a a kedves kérdező. Valószínű hogy benne fog maradni a kapcsolatban, mert hát "szereti" ezt a nagyszerű férfit.


Nem az én életemet cseszi el, a kishitűség meg tovább szedi az áldozatait.

2018. máj. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!