Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj az, ha valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj az, ha valakinek valamiről nincs véleménye?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel sokszor vitáztunk ezen, szinte már vérre menően, hogy nekem nincs mindenről véleményem, neki meg van. Amiről nem tudok semmit, arról minek mondjak bármit is. ő ezt nem így látja. Nektek mi a véleményetek?
2018. máj. 26. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nincs erről véleményem.


:-) De viccen kívül, nem kell mindenről okoskodni, ami nem is érdekel.

2018. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj, de ha ez a problémátok, akkor valószínűleg alapjáraton nem illetek össze. Ha neked a fentebb leírtak miatt "nincs véleményed", ez lényegében azt jelenti, hogy mindaz, ami őt érdekli, az téged egyáltalán nem. Ha pedig ennyire drasztikusan eltér az érdeklődési körötök, mi köt egyáltalán össze?
2018. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy tul sok mindenrol nincs velemenyed, az meg tajekozatlansagra vall.
2018. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs a helyzetrol velemenyem.
2018. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég hülyeség. Nekem sincs mindenről véleményem, mert nem vagyok minden témában annyira jártas, hogy úgy érezzem releváns lenne a véleményem. Én inkább a mindenbe belepofázókat utálom. Pl munkahelyen egy fejlesztésről beszéltünk, egy nő aki csak teszteli amit készen kap azt mondja ez könnyű. Miközben fogalma sincs arról, mi van amögött amit használ.
2018. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem jó dolog, mert akkor olyan, hogy neked minden mindegy, bármi megtörténhet. Ez veszélyes hosszútávon.
2018. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, én attól tudok falra mászni, akinek MINDENRŐL van valami - aminek a fele fxság, a másik fele meg rosszindulat.


Épp elég sok ilyen ember volt a környezetemben - volt, már eljöttem jóóó messzire, mert mindenbe beleugattak, azt hitték, érdekel bárkit is a "véleményük".

2018. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!