Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért nem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem elég ha egy nő kedves, okos, csinos és nem piócáskodó?

Figyelt kérdés
Nem mondanám magam olyan nagy párkapcsolati szakértőnek, 25 éves vagyok két komolyabb kapcsolatom volt, illetve tart a lassan 5 éves kapcsolatom. Ezelőtt 1 évig voltam együtt valakivel. Mégis nagyon sokszor azt hallom, hogy a férfi mindig elégedetlen pedig saját szemmel is azt látom hogy igenis mindent megtesz a másik fél, noha ez ugyanígy igaz a nőkre is. Viszont én nem értettem soha hogy miért nem tudják egymást megbecsülni a párok?? Én ott tartok hogy 5 év alatt már háromszor előfordult hogy megfontoltuk a szakítást de mindig is próbáltuk helyrehozni. Van egy 2 éves lányunk, itthon vagyok vele de mivel fodrászként dolgozom itthon fogadok vendéget amiből havi szinten 60-70 ezer forint megvan. Nem sok de szerintem amellett hogy kisgyermekkel vagyok itthon ez elfogadható. Mégis azt érzem én semmi vagyok. Nem kapok visszaigazolást, nincsenek ölelések puszik vagy kedves szavak párom részéről. Teljesen elhanyagolva érzem magam. Értetlenkedve állok az előtt hogy egy normális férfi mégis mit vár el a nőtöl ami ahhoz kell h boldogok legyenek. Párom oda megy ahová akar, peca az ami leginkább elfoglalja néha együtt is kimegyünk.. Emellett én a mozin kívül sehova sem mehetek mert féltékeny, bár jelét sem lázom annak h szeretne de szörnyen féltékeny még a "fára" is.. Kezdem megelégelni, hiába szeretem őt és a gyermekem apja is ugyebár mégsem élhetjük le így az égesz életünket.
2018. máj. 27. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem elég. Csak még nem igen találtam olyan nőt aki kedves és/vagy okos lett volna. A csinos az részlet kérdés. Mindenkinek mást jelent. Én még a piócáskodást is elfogadnám. :D
2018. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először neked kéne már eldönteni, hogy tulajdonképpen mire is van szükséged és aszerint rendezni a környezetedet
2018. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mickbro ***** válasza:
91%

Nekem is elég. Csak...egy idő után leül a kapcsolat, tenni kell érte. Idővel múlik, elmúlik az izzás, s persze, nem is lehet örökké égni...és ez az amit én sem tudok, hogy hogy kell csinálni, de ez egy feladat, mindkét félnek.

Sokszor eszembe jut a székelyes vicc:

Há, apjuk, mér nem mondod, hogy szeretsz?-kérdi anyjuk.

Mikó, elvettelek, mondtam. Ha változik, majd szólok.-mondja apjuk.

2018. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Fish1 ***** válasza:
100%

Fordítsd meg a kérdést: neked elég, ha egy pasi kedves, okos, jól néz ki és nem lóg a nyakadon állandóan? Mert emellett lehet dögunalmas, vagy épp nem annyit törődik veled, mint szeretnéd.

Te mit adsz neki? Vannak kedves szavak a részedről, érezteted vele, hogy tiszteled és nagyra becsülöd pl? Ezek a dolgok oda-vissza működnek. Ha te változol, a környezeted és a pasid is máshogy fog hozzád állni.

A féltékenykedése alacsony önbecsülésre vall. Ezt ő tudja magában rendbe rakni csak. Azt ne hagyd, hogy a négy fal közé zárjon,mert a helyzet idővel súlyos lehet.

Nem érzi -e elhanyagolva ő is magát általad? Amikor gyerek születik a családba, akkor vannak esetek, mikor a pasik háttérbe szorulnak, legalábbis ezt érzik. Az nem elég, ha pl. mosol, takarítasz rá, meg hasonlók, mert ettől még nem fogja a nőt érezni benned. Ezeket a dolgokat egy házvezetőnő is meg tudja csinálni, akihez pl semmi köze. Ezzel azt akarom érzékeltetni, hogy ilyen helyzet áll fenn, akkor ettől még nem leszel nő a szemében. Háziasszony meg anya igen, de az nem az a női minőség,amit egy pasi igényel ahhoz, hogy nőként tudjon nézni rád.

Hogy szeret -e azt te tudhatod, a tettei nyilván beszélnek erről. A pasiknál van egy olyan is, hogy a nőjükre is (és még sok egyéb dologra, pl. elért anyagi javak, ház,kocsi) a saját birtokukként tekintenek (és ezt most értsd jól, itt nem arra gondolok, hogy a pasi görcsösen birtokolni akarja a nőt, bár a te párodnál lehet, hogy ez is fennáll, ha már ennyire megszabja, hova mehetsz és hova nem). És amikor ez a birtok veszni látszik, akkor is jön a féltékenykedés vagy a manipulálás vagy bármi. Azt már valószínűleg ő is érzi, hogy ez a kapcsolat lapos és így nem sokat ér.

Mit tesztek vagy teszel azért, hogy jobb legyen?

2018. máj. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommented és hogy szántál rám időt!!! :) Nálunk tényleg az a helyzet bármilyen hihetetlenül is hangzik hogy itthon meg sem kell mozdulnia mire hazaér ebéd várja vacsorát is mindent én keszitek,s mivel az alatt megcsinálok mindent míg ő dolgozik így marad időm rá. Kicsit konkrétabb leszek, nem az a helyzet h ő nem törődik velem és ennyi. Én odabújok próbálok csókot nyomni neki, és egy olyan gyors puszival leráz jobbesetben vagy tereli a szót és mond valamit hogy nézd, vagy ha az ölébe ülök várj mert így fáj a lábam hasam stb..stb.. Ő 176 cm 100 kg én vagyok 56 154 cm.. Ezt csak azért írom hogy nem vagyok valami nehéz mégis ezalól is kihúzza magát.. Legutóbb a nagyszülők vigyáztak a kicsire, elrendeztem h elmenjünk kettesben vacsorázni gondoltam kis kikapcsolódás,én beszéltem hozzá ő elkéri a pincérlánytól a wifi kódját majd elkezdi nyomni a telefont... Valóban eltábolodott tőlem, pedig elmondhatom hogy igenis jó vagyok hozzá szeretve van közben mégis van szabadtere. Viszont nekem kell hogy szeressen éreznem kell h fontos vagyok neki. Nem tudom mit tehetnék még..
2018. máj. 27. 02:45
 6/14 A kérdező kommentje:
Én tisztelem őt,megköszönök mindig minden apróságot is. Azt gondolom hogy inkább elhalmoz minden ajándékkal a szeretete helyett amit elmondtam már neki rengetegszer hogy én jobban örülnék egy szeretleknek mint bármiféle tárgynak.
2018. máj. 27. 03:03
 7/14 Fish1 ***** válasza:
100%

És ez mindig így volt, hogy elhúzódott, vagy látszólag kevés érdeklődést tanúsít?

Ha igen, akkor ő ajándékok által fejezi ki a szeretetet, neked viszont vagy az érintések, vagy az együtt töltött minőségi idő, vagy a beszélgetések lennének azok,ami által érzed azt, hogy valaki szeret. Ez esetben arról van szó, hogy "nem jól" szeret. Vagy ezt látta otthon, vagy azt gondolja, ez így elég.

Ha nem mindig volt ilyen, csak egy ideje, akkor az időpont belövésével arra lenne érdemes visszaemlékezned, hogy mi történt nagyjából abban az időben, amikor ez elkezdődött. Mert valami oka egész biztos van.

Végső esetben, ha semmi nem használ, akkor lépj egyet vissza. Mondd el neki, hogy ugyan szereted, de ez a kapcsolat neked így nem jó, nem érzed, hogy törődne veled kellőképpen, és szeretnéd átgondolni, hogy mi hogy legyen. Ha fontos vagy neki, akkor a fejéhez fog kapni. Itt arra érdemes figyelni, hogy ha ígéreteket tesz, akkor azokat be is tartja -e, vagy csak egy ideig teszi. Ha ez utóbbi van, akkor csak ijedtségében megfelelni akar, hogy nehogy elveszítsen, majd egy idő után visszaáll az eredeti állapotba, hogy megint nem törődik veled. Ha viszont komolyan gondolja, akkor jobban fog figyelni és megérti azt, hogy egy kapcsolatért nap mint nap tenni kell, nem elég csak ülni és nézni ki a fejéből.

2018. máj. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat halála, ha a nő körülugrálja a férfit! Én férfi vagyok, volt olyan barátnőm, aki mindent úgy csinált, ahogy nekem jó volt... egy idő múlva dög unalmas lett, ráuntam vele a szexre, stb. Miért? Mert értékét veszítette, szinte olyan volt mint egy szolga. Pedig tényleg nem használtam ki, rendes, kedves voltam vele, de én azt mondom, nem szabad egy nőnek lemenni cseléd szinte, mert azzal saját magát fogja elértékteleníteni.
2018. máj. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
A férfiaknak??? Mármint a TE pasidnak, akit TE választottál? Na, hát arrol fogalmunk sincs.
2018. máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen az amikor csakis a külső alapján választasz valakit.
2018. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!