Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért nem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem elég ha egy nő kedves, okos, csinos és nem piócáskodó?

Figyelt kérdés
Nem mondanám magam olyan nagy párkapcsolati szakértőnek, 25 éves vagyok két komolyabb kapcsolatom volt, illetve tart a lassan 5 éves kapcsolatom. Ezelőtt 1 évig voltam együtt valakivel. Mégis nagyon sokszor azt hallom, hogy a férfi mindig elégedetlen pedig saját szemmel is azt látom hogy igenis mindent megtesz a másik fél, noha ez ugyanígy igaz a nőkre is. Viszont én nem értettem soha hogy miért nem tudják egymást megbecsülni a párok?? Én ott tartok hogy 5 év alatt már háromszor előfordult hogy megfontoltuk a szakítást de mindig is próbáltuk helyrehozni. Van egy 2 éves lányunk, itthon vagyok vele de mivel fodrászként dolgozom itthon fogadok vendéget amiből havi szinten 60-70 ezer forint megvan. Nem sok de szerintem amellett hogy kisgyermekkel vagyok itthon ez elfogadható. Mégis azt érzem én semmi vagyok. Nem kapok visszaigazolást, nincsenek ölelések puszik vagy kedves szavak párom részéről. Teljesen elhanyagolva érzem magam. Értetlenkedve állok az előtt hogy egy normális férfi mégis mit vár el a nőtöl ami ahhoz kell h boldogok legyenek. Párom oda megy ahová akar, peca az ami leginkább elfoglalja néha együtt is kimegyünk.. Emellett én a mozin kívül sehova sem mehetek mert féltékeny, bár jelét sem lázom annak h szeretne de szörnyen féltékeny még a "fára" is.. Kezdem megelégelni, hiába szeretem őt és a gyermekem apja is ugyebár mégsem élhetjük le így az égesz életünket.
2018. máj. 27. 00:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Elég, max a te pasidnak nem. De lehet azért "hanyagol el", hogy ne érezhesd papucsnak, mert akkor már neked nem lenne elég.
2018. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Egy normális férfinak elég lenne. De azon meg nem gondolkodtál el, hogy lehet, hogy a te embered "nem normális"? Már ott kezdődik, hogy betegesen féltékeny, és nem mehetsz sehova. Na ilyen egy normális kapcsolatban egy normális férfival nincs! És akkor meg mellé jön a többi, hogy nem mutat feléd szeretet, törődést. Te meg a nagy semmire alá teszel mindent.

Ha 5 év alatt mar 3-szor voltatok a szakítás szélén, akkor ez egy igen instabil kapcsolat volt mindig is, nagyon elhamarkodott volt a gyermekvállalás. De mindegy, viszont mostmár csak azért ne ragaszkodj hozzá, mert jaj a gyerek miatt együtt kell lenni. Nem, nem kell. Ha nem tudjátok olyan mederben tartani ezt a kapcsolatot, ami mindkettőtöknek megfelelő és mindketten boldogok vagytok benne, akkor azt nem szabad erőltetni a gyerek kedvéért sem. Neki sem lesz jó attól, és neked is csak egy életed van, nem mindegy hogyan éled.

2018. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Ő nem volt ilyen és nem a külseje miatt szerettem bele, amiatt hogy kedves volt vicces okos és hogy mindig szeretgetett akkor nála is ez volt a normális. Nem szeretném őt rossz embernek beállítani de valóban nehéz így vele lennem hisz nem erre vágyom. Megpróbálok beszélni,menteni szeretném a kapcsolatunkat,s nem csak a gyerekünk miatt. Azért mert szeretem. Tudom hogy ő valójában egy jó ember,de nem tudom elviselni hogy ennyire nem törődik velem.
2018. máj. 28. 00:11
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Elég az, ha van sok vad szex is. :)
2018. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!