Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valami perverzió lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami perverzió lehet a barátomnál? Nem túl jó külsejű nőket jelölget fb-on.

Figyelt kérdés
27 évesek vagyunk, 4 éve vagyunk együtt. Tudom, hogy milyen külsejű nők az ideáljai (ebbe én is beleesek), sosem titkolta. Azt tudtam, hogy tetszenek neki az érettebb nők, de mostanában valami nagyon furcsát vettem észre... Testes, kisebbségi, nem túl igényes nőket lesznek az ismerősei fb-on, akiket tuti, hogy nem ismer (távolság, közös ismerősök hiánya stb)... Nem értem ezt, de nem szeretnék rákérdezni, mert nem akarom, hogy az legyen, hogy én ellenőrizgetem, de aggódom.
2018. máj. 27. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy folyton azt hangoztatja, hogy mennyire kiveri a víz a kisebbségtől, hát ennek ellenére...
2018. máj. 27. 20:19
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezek a nők ilyen 50 év körüliek.
2018. máj. 27. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Fájdalmas milyen nők vannak...
2018. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
egy egyszerű kérdést megér, ha feldobja a hírfolyam, hogy új ismerőse lett: "Drágám, honnan ismered ezt a nőt?"
2018. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%

Ilyen nőktől kíméljen meg az Isten


# 3 le is értékelt a sok szutyok femináci, pedig pasi lenne a kérdező és a csajról írta volna ki ezt, kaptad volna a 100%-ot :D


Fú de gyűlölöm már ezt az oldalt

2018. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

A heves tagadás állítás.


Nem véletlenül mondogatja állandóan, hogy baja van velük.


22/N

2018. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!