Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom csak azt akarja? 22N 26F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom csak azt akarja? 22N 26F

Figyelt kérdés

Ilyeneket mond kacsintva a mondandója végén

"enném a szilvád"

"szeretem a húsos barackot"

"megmutatnám a bélyeggyűjteményem"

"csináljunk valami produktívat...reproduktívat"

"menjünk az erdőbe és keressük meg a farkast"

"szívesen megpuszilnám a másik két ajkad is"

"besütnék oda, ahova a nap nem"


Napestig sorolhatnám, ilyenekkel sokkol, viccesek amúgy, de már olyan mennyiségbe mondja kétségeim vannak néha. Másnak is van ilyen kaján kukacú barátja?



2017. aug. 18. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Megis mit akarna?
2017. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mondatokkal ki lehet kergetni a világból...szerencsére soha nem volt ilyen barátom.
2017. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Úristen XDDD Mondjuk ha viccből mondaná, vicces lenne, de ha ezeket komolyan mondaná, lefordulnék a székről.

Amúgy az én barátom is képes lenne minden nap szexelni, ebben még nincs semmi, ez nem azt jelenti, hogy CSAK azt akarja. Pláne ha a kapcsolat elején jártok, akkoriban általában napi többször is kívánják az emberek.

2017. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Miért te nem ?
2017. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem ez a fő dolog. Meg értem én a poént, vicces szerintem, csak a jóból is megárt a sok és elbizonytalanít talán kicsit.
2017. aug. 18. 20:08
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Oksa, de azért nem ártana bebújnia a mókusnak az odúdba. Lehet elmúlna az ingerültség. :D
2017. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Olyan, mint valami öreg kéjenc. Így elsőre a Zseniális Teknős ugrana be a Dragon Ball-ból.


Mióta vagytok együtt? Milyen más tulajdonságait ismered? Csa ezekkel nyomul, vagy érzelmes, romantiks is?

2017. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Elég gáz.

Olyan mintha valami perverz poéngyáros lenne a barátod, aki amúgy nem is vicces..

2017. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
ez gyerekes,és nem poénos.dedó,aki csak azt akarja tőled.
2017. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérlek, azt csak te tudhatod, hogy akarhat-e mást is.

Az biztos, hogy AZT akarja.

2017. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!