Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam helyre a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre a párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már többször írtam erre az oldalra,valakinek biztosan ismerős lesz a kérdés!

A problémám röviden: a barátnőmmel már 3 éve együtt vagyunk,minden jó volt közöttünk,leszámítva egy dolgot:

én folyamatosan az exe miatt veszekedtem vele.

Egy hónapja csúnyán összevesztünk,szakítottunk.

Én már azóta mindent megpróbáltam,hogy megbékítsem,de nem sikerült.Tegnap hívott hogy zárjuk le végleg ezt az egészet.Felmentem hozzá,normálisan beszélgettünk.Elmondta,hogy ő nem hisz abban,hogy megváltozom.Én persze már azóta ezerszer rájöttem,hogy egy hülye voltam,kérlek emiatt ne fikázzatok,én már ezt lerendeztem magamban.

Annyiban egyeztünk a végén,hogy továbbra is beszélő viszonyban maradunk,adunk még egy kis időt egymásnak,és persze megbeszéltük,hogy továbbra is hűségesek maradunk egymáshoz,és ha lát bennem valami változást,akkor talán van esélyem,de ezt sem tudja ígérni,mert nagyon bizonytalan most mindenben!

Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek mit tegyek,hogy ne legyek túl nyomulós,tukmálós?

Az a baj,hogy még se fagyizni,sehová nem hajlandó eljönni velem,ezt még korainak gondolja.

Én elmondtam neki,hogy szeretném ha újra randiznánk,apró lépéseket tennénk egymás felé,és teljesen új alapokra fektetnénk ezt az egész kapcsolatot,hiszen úgy gondolom,hogy ennyi évet nem szabad csak úgy eldobni.

Na szóval a kérdésem az,hogy ti mit tennétek a helyemben?

Én azon gondolkodtam,hogy elkezdek sportolni,veszek magamnak új ruhákat stb. azért,hogy felkeltsem az érdeklődését!


2018. máj. 28. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ő már nem akar tőled semmit csak nem akar megbántani.

Tedd féltékenyé akkor kiderűl az igazság.

2018. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belinkeled légyszi az exes kérdést? Csak mert így nem tudom összerakni a képet.
2018. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te tényleg ilen szánalomhalom vagy?!


Úristen, legyen már benned tartás, és HAGYD BÉKÉN a csajt.


A helyében tudod mikor akarnék tőled bármit is, nyomulsz, tolakodsz, levegőt sem vehet, és nyilván tök féltékeny voltál halál feleslegesen.


Ideje lenne befejezned a hisztit, mert ez nevetséges, és ha tovább zaklatod, joggal fog feljelenteni a pitsába.

2018. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, ez már a negyedik kérdésed a témában... Többször elmondtam a véleményemet, most is tartom: ennek a kapcsolatnak már annyi. Előbb kellett volna okosnak lenned és becsülnöd a barátnődet. Most már hiába kapálózol. Én a helyedben elengedném őt.
2018. máj. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak amúgy az előzmények:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


És volt még egy, mert tisztán emlékszem, hogy válaszoltam rá, de valószínűleg azt már törölte a kérdező.

2018. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!