Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátnőmmel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel és nem tudom mit tegyek magammal?

Figyelt kérdés
Másfél évig jártunk, szóval elég komoly kapcsolatnak mondható és vasárnap bejelentette, hogy legyen vége mert nyáron sokat megy nyaralni és nem tudnánk sokat találkozni:S Mondjuk teljesen igaza van..kábé 50 napig nem fogjuk látni egymást nyáron..de nem értem..tudom hogy szeret..én is szeretem őt...de azt mondta hogy nekem így lesz a legjobb, mert tudok bulizni csajozni..de én már 3 napja szenvedek..ő meg teljesen normális, mintha megse viselte volna a szakítás..mit tegyek hogy ne gondoljak rá???:S
2010. jún. 15. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ilyenért szakít mert kb. "50 napig nem látnátok egymást akkor ez nm volt valami komoly kapcsolat.
2010. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
menj el bulizni...szedj össze magadnak vmi csajt
2010. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de szerintem nem szeretett a barátnőd, ha ilyeneket mondott. szerintem menj bulizni a haverokkal, csajozz, flörtölj, bulizz sokat. menj nyaralni, kirándulni a barátokkal és élj!!!! ilyenkor ez a legjobb "orvosság".
2010. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ez csak jó indok volt neki a szakításra. Fogadd meg a tanácsát, menj bulizni!
2010. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Hány évesek vagytok? Ha másfél jártatok és a csaj nélküled megy nyaralni 50 napra, azért ott már gondok vannak. A leépítések általában akkor szoktak jönni, ha már nem szeret vagy van valakije. Szerintem... Igazolja ezt az is hogy őt nem viselte meg a szakítás.


Az ilyesmit ki kell heverni, bele kell nyugodni, át kell élni --- bármit teszel is az csak pótcselekvés lenne. Annyit tehetsz hogy több időt töltesz a barátaiddal akik elfeledtetik veled a bánatod.

2010. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ő már nem érzett komolyan irántad. Fogadd el. Nehéz, sajns iylenen mindenki többször is átesik...

Az indok szar volt,megtisztelhetett volna azzal, hogy nem vmi kifogást talál ki.De a lényegen nem változtat. Búslakodj, mert nehéz az elvesztése a másiknak. De van élet ezután is...én scak tudom, közel hétéves kapcsolatból rúgják ki az embert, úgy hogy már eljegyzés is volt, és nincs másik nő, scak, hogybocsi, én nem akarok mégegyzser házasodni, de azért nagyonszeretlek..meg, ja, én nem hiszem hogy képes volnék még egy gyereket felnevelni.. belebetegedtem, de túléltem és lassan újra önmagam leszek.. 1 év után már elvárható végül is...szóval, hogyj annak, aki nagyobbat szívott... :)

2010. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hogyj jav: higyj
2010. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem most fordulhatott meg először a fejében hogy vége legyen. Élni akar még és azt akarja hogy te se szomorkodj miatta. 3 nap után ne várj mást, mikor kicsit múlik a fájdalmad, tényleg lógjál a haverjaiddal mindenfelé. Meg kösd le magad mindig valamivel hogy ne rajta rágódj. Sportolj, az is jót tesz
2010. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..:S
2010. jún. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!