Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy tényleg nincs-e köztük semmi? Te a helyemben mit tennél?

Figyelt kérdés

Össze jöttem egy fiúval akit már régebb óta ismertem haveri alapon. Az előző barátnőjével 2 hónapig voltak együtt, és a csaj által jóban lett egy másik csajjal és annak barátjával de inkább a fiúval.

Ugye ők szakítottak, mi kb két hónapra rá jöttünk össze (ezzel szerintem nincs is semmi gond mert már a csaj előtt is kerülgettük egymást.

Csak a haver csaj és csávó szakítottak a napokban pedig már lassan két éve voltak együtt (nem tudom mennyire komolyan amúgy), és a lány a barátommal mikor még együtt volt a barátjával is állandóan bevitette magát a munkahelyére meg volt hogy ketten mentek vásárolni, stb.

Mi kb egy hete jöttünk össze, de nagyon félek hogy a csajjal majd lesz egymáshoz valami közük vagy bánatában rányomul. De barátom azt mondja csak barátilag tekint rá mert már sokszor számíthatott rá (kb 4 hónap alatt)


Ti a helyemben mit tennétek?

Gondoltam megpróbálok nem féltékeny lenni és nem kimutatni hogy ez nekem fáj, mert nem akarom elveszíteni.

És próbálok minden téren mindent megadni neki. Remélem kibékülnek a barátjával..


Amúgy a csaj nagyon hisztis és mikor 4en mentünk el velük valahova még barátom is állandóan azt kérdezgethette tőle mi a baja..


Szerintetek mit tegyek hogy ne veszítsem el?


Egyébként barátom exe és ez a csaj állítólag már nincsenek jóban egymással.



2018. máj. 29. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudtam követni, de ha jól értettem van egy friss kapcsolatod s a barátodnak van egy lány ismerőse, kivel jóban vannak.


Lehet, hogy tényleg baráti alapú a kapcsolatuk, nem szokatlan az ilyesmi.

Ha téged szeret, amúgysem csal meg, ha meg megteszi, akkor nem szeret, ergo nem kár érte.


Hogy mit tegyél? Semmit, szerintem eltúlzod a dolgokat, mert szereted. Járj nyitott szemmel s ha valami nsgyon zavar vagy szerinted nem fér bele, beszéld meg vele.

2018. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!