Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van köztük valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van köztük valami, illetve titeket zavarna ez?

Figyelt kérdés

a barátom egy másik csaj képét lájkolta, tudja nagyon jól, hogy ki nem állhatom az ilyesmit, és féltékeny vagyok, de azért megcsinálta.

azt mondta barátok, és ezért. szerintetek ez oké?


2018. ápr. 16. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szr lehet, ha az ember képtelen a közösségi felületeket rendeltetésszerűen használni. (Igen, te.)
2018. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt párkapcsolatok kategória... Nem, nem zavar, hogy a férjem kedvel képeket, akkor se, ha nők vannak rajta. Sőt, az sem zavar, hogy a 10 fős irodában 8 nő mellett dolgozik. Meg az évente 3-4 hét külföldi munka sem. Bízom benne, tudom, hogy nem csalna meg.
2018. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de miért fontos lájkolni, ez azt sugallja, hogy bejön neki a csaj, mint csaj, és nem tisztel meg engem. én sem lájkolgatok más pasikat
2018. ápr. 16. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Miért ne lenne "oké"?Az, hogy téged ez zavar a te problémád, neked kell meghaladni, nem neki, azzal nem fogod tudni ha meghatározod mit tehet és mit nem.


Csinálhatta barátságból, igen, csinálhatta vonzalomból is.Ettōl függetlenül a féltékenységed a te önbizalom/önszeretet problémád és csak te tudsz rajta dolgozni és eljutni oda, hogy egy párkapcsolatot ne állandó stresszhelyzetként élj meg, hanem kölcsönös, birtoklástól mentes szeretetként.

2018. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem oké, hogy olyasmit csinál, amiről tudja, hogy téged zavar. De az sem oké, hogy olyat tiltasz neki, amiben semmi rossz nincs.
2018. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A boltba elengeded egyedül?? Mert a legtöbb kasszás nő. Vagy dolgozni?? Ott is tuti vannak nők. Nem èrtelek igazából hogy egy like miatt hogy lehet hisztizni..
2018. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Beszéljétek meg, tök mindegy, hogy szerintem ez most helyes, vagy sem, nem igaz?? A kommunikáció csodálatos dolog.
2018. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Undorító egy ember vagy kérdező, remélem hamar otthagy a srác. Facebookos lájk, mint vonzalom jele, agyam eldobom, komolyan. Ha ilyen beteg,féltékenykedő p*** vagy és képtelen vagy bízni a másikban, akkor maradj csak szépen egyedül, nem neked való a párkapcsolatosdi.
2018. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!