Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Működhet komolyabb ismerkedés majd később komolyabb dolog két ember között ha 10 év van köztük, de mindketten akarják?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre! (lány 17, srác 27)

2018. márc. 16. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így 17-27 felállásban azért nem biztos. Más lenne mondjuk egy 25-35. Van rá példa a környezetemben, de ritka.
2018. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mit tud nyújtani egy 17 éves lány egy 27 éves férfinek, most komolyan...
2018. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
+3 évvel szerintem már simán beleférne, de így se vészes. Nem kell földhöz ragadtnak lenni. A csajok általában érettebbek a koruknál a pasik meg éretlenebbek, ilyen a környezet. Ha passzol ez a tézis akkor gond nélkül lehet szerintem, láttam már én is példát rá a környezetemben még olyat is ahol a nő javára volt + 9 év.
2018. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Jaja, érettebbek a nők, a férfiak meg éretlenebbek.

Fú te. Mindig ezt szajkózzátok. De mire alapoztok, azon kívül hogy olvastátok. Buta p..sa vagy.

2018. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Én ismerek olyan srácot aki szintúgy 27 és most 17 éves a barátnője. Ez számomra azért nem fura, mert a srác még nemigazán tudja, hol a helye, mit akar kezdeni a jövőben, kicsit megragadt azon a szinten mint a tinik, hogy csak élnek, nem gondolnak a jövőre, stb. Egy 17 éves lánynak meg nincsenek ambíciózus tervei, nemakar még családot, házat, jól fizető állást, csak barátok és partik, semmi más. Ha a srác is ebben az életszakaszban ragadt akkor maximum együtt felnőnek, de ha a srác nem olyan mint amit leírtam, és a jövőben gondolkodik akkor nem hiszem, hogy hosszútávon működne a kapcsolat. Normál esetben mind a kétfél teljesen más problémákkal szembesülnek, más dolgokban gondolkodnak, máshogy oldják meg az esetleges gondokat...
2018. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
100%

A 10 év nem aggasztana - köztünk sokkal több van, a 17 éves lány egy párkapcsolatban kicsit komolytalannak tűnik.

Lehet, hogy ő már gyereket akar pár éven belül - erről beszéltetek már?

2018. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg fura lenne. Mint mondtak egy 25-35-ös félállás más lenne. A barátom és köztem 7 év van. (18-25)

Működik a dolog, tudom hogy ő már egy családalapítós korban van de tudja hogy tanulok, hogy vannak céljaim és megvár. Ne mások véleménye alapján döntsd el, hogy kivel miért szeretnél együtt lenni.

Azt gondolom.nincs akkora veszteni valód csak ne egy örökkévalóságot tervezz el vele.

2018. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!