Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengednétek a párotokat 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat 2 éjszakás nyaralásra a barátaival, ha közben van az évfordulótok?

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk együtt és mindig együtt töltöttük az évfordulókat (étteremben szoktunk enni meg úgy együtt vagyok azon a napon). Most viszont úgy alakult, hogy a haveri társasággal 15 és 17 között tudnánk elmenni erre a pár napra, az évfordulónk meg 16-án van a párommal... Még fel se mertem hozni neki. Ti megsértődnétek a helyében? Szeretnék menni, de nem akarom megbántani a páromat. Mit tegyek?
2018. máj. 30. 14:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szokott sose készülni, szervezni semmit, mert mindent én szervezek. Elmegyünk étterembe, eszünk és hazajövünk. Ennyi szokott lenni.
2018. máj. 30. 15:22
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
#9 Mi az hogy és ha? Nem értem ezt a számonkérő hangsúlyt. Majd megbeszélik aztán hoznak egy döntést.
2018. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tényleg igaz, amit barátom mesélt. Hogy a munkatársait nem engedik el a barátnőik ide meg ide.

Meg nem mernek rákérdezni. Teljesen elképedtem, mi az hogy "elengedni". Én örülök neki, ha kimozdul, az évfordulót meg később is meg lehet ünnepelni jelképesen. Mindenképpen kérdezzed meg, minél előbb. Ezért nem kéne haragudnia.

2018. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%

Bocsi, de nekem zavaros (kommenteket nem olvastam).

"a haveri társasággal 15 és 17 között tudnánk elmenni"


Tudnánk, vagyis együtt mennétek, akkor milyen elengedésről lenne szó? Azon az estén nem a haverokkal vagytok, hanem ott helyben beültök egy gyertyafényes vacsira, és megoldva.

Ha ő megy külön haverokkal, engedd el, meg tudjátok utána is ünnepelni.

2018. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj, azt neked kell tudni, hogy a PÁRODNAK ez mennyire fontos. Ha tudod, hogy neki igenis fontos, hogy ekkor legyen megtartva, akkor szerintem ne menj el. Ha neki nem olyan fontos (említetted, hogy ő nem szokott készülni semmivel sem, és hogy csak vacsiztok és ennyi), akkor viszont egy megbeszélést megér.

Esetleg köthetnétek kompromisszumot, hogy csak a pénteki éjszakát töltöd ott, és szombaton délután x. órára hazamész, és évfordulóztok.

2018. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
#12 a rugalmasság kérdésére reagáltam. Nem szántam számonkérésnek, csak egy felvetés volt. Te könnyen zsonglőrködsz az időpontokkal, más nem biztos. De mindegy is, a fő probléma nem ez. Inkább az, hogy egy 9 éves kapcsolatban nem lehet kiszámítani a másik reakcióját.
2018. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

Ez az "elengedni" szó olyan negatív, mintha a gyereket kellene elengedni valahova. Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, hogy ne haragudjon meg, de ez így alakult és szeretnél a barátaiddal is nyaralni. Fontos, hogy mondd el neki azt is, hogy nagyon szívesen ünnepelnél aznap vele, de feltétlen bepótoljátok majd. Az évforduló napján azért hívd is fel! :) Ha értelmes a párod, akkor ezt megérti :)

A másik kérdésre válaszolva, én egyáltalán nem sértődnék meg. Ez csak egy dátum. Volt is már egy csomó évfordulótok, meg lesz is még! :) Be lehet azt pótolni utólag is :)

L

2018. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem őt kérdezed basszus??? Nagyon gáz ha ennyire nem ismered... Nem tűnt fel h minden ember más?? M mi pl eleve nem járunk el egymás nélkül napokra. Kivéve a céges csapatépítő. Tehát az én véleményem nem mérvadó. De igazából senkié, mert ha itt minden válaszoló tök laza, attól még lehet a barátnődnek ez rosszul esne. Most lesz a 10. V a 9.? Mert azért ha 10, az elég kerek, én pl máshogy ünnepelném.
2018. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Eddig lemondtatok konkrét időponthoz kötött (tehát nem halasztható) programokat az évforduló miatt, vagy simán csak úgy jött ki mindig a lépés, hogy könnyedén meg tudtátok oldani mindketten? Az itteni válaszokra reflektálva kérdezem, mert nem tudjuk, hogy eddig tényleg mindenáron, tűzön-vízen keresztül megtartottátok-e.

Egyébként nekem ezzel nem lenne problémám a párod helyében, de egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy minél előbb beszéld meg vele.

2018. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak azon a hétvégén tudnának elmenni, akkor nem lenne vele bajom. Nem úgy fogalmaznék, hogy "elengedném", mert nem a kutyám. Viszont ha más hétvége is jó lenne, csak vmelyik hangadó erőlteti ezt, és a párom nem állna ki azért, hogy tegyék át másik napra, ha megoldható, az zavarna.
2019. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!