Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fog változni? Tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog változni? Tehetek valamit ellene? Fel fogja fogni, h ennek nincs értelme?

Figyelt kérdés
A barátom jobbikos szemléleteket vall. Most lesz 18 éves én pedig 19 leszek. Én nem vagyok oda a politikáért és egyik oldalon sem állok. Ő ilyen zenéket hallgat és így is öltözködik ami engem eléggé kiborít. Hiába mondom neki,h engem zavar és nem csak engem hanem az egész családját.
2011. máj. 25. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod ilyennek elfogadni, akkor miért jöttél össze vele? Nem illetek egymáshoz és kész. Nehéz megváltoztatni egy ember világszemléletét.
2011. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hagyd ott!!!!!
2011. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély,h változzon!még gyerek,kinőheti!az öcsém is nagyon szimpatizál velük,egy időben úgy is öltözött,sőt hallgatta azokat a "zenéket",ami engem is kiakasztott,de a metálos énje erősebb,és már nem veszem észre,h olyan számokat hallgatna.Neki volt egy tanára,aki nagy jobbikos volt,és öcsém jóban volt vele,ezért is volt rá nagy hatással,de szerencsére nem durvult el,lehet,h megunta...gyorsan változnak még a fiúk ebben a korban(szerencsére!!!)Viszont szerintem nem nagyon tehetsz ellene,mert minél jobban mondogatod neki,h ez nem tetszik,meg nincs értelme,ő annál jobban fog ragaszkodni hozzá.szerintem csak kérd meg,h neked ne beszéljen ilyenekről,és ne hallgasson olyan zenéket,ha együtt vagytok,ilyenek.szerintem kicsit komolyodik,és rájön,h tényleg nincs értelme.Ha szereted,türelem,ha nagyon nem bírod,akkor viszont keress olyat,aki hozzád hasonlóan gondolkodik.
2011. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kinőheti, de indifferens a politika iránt sosem lesz. Nem vagytok egymáshoz valók, ha ezt te képtelen vagy elviselni.
2011. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Képzeld el, őt mennyire irritálhatja, hogy nem tud téged megtéríteni, főleg hogy egyáltalán nem érdekel téged ez az egész dolog, ő meg egy fanatikus. Ennek ellenére ő még mindig veled van. Ezért is gondolom, hogy nem lehet ez nála annyira komoly:)
2011. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem ,hogy fel fog vele hagyni. 1éve vagyunk együtt és az elején talán sokkal durvább volt.

Valakinek még van hasonló tapasztalata?

2011. máj. 25. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha ő nem akar megtéríteni, te is tiszteletben tarthatnád az ő elveit és stílusát.
2011. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább annak nincs értelme, hogy te meg akarod győzni arról, hogy nincs értelme. Ez nagyjából olyan, mintha te ateistaként összejönnél és hívő emberrel, és arról kezdenél vitatkozni vele, hogy létezik-e Isten.

NE!! erőltesd rá a te nézeteidet, ha ő sem teszi. Minimális tisztelet szükséges csak ehhez, hogy elfogadd a véleményét. Nem kell vele egyetérteni, csak tiszteletben tartani.

Ha nem tudod a párod teljes egészében elfogadni, akkor inkább hagyd el. Ez nem olyan dolog, ami kompromisszum tárgya lehetne...

2011. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha anno összejöttél vele úgy, hogy állítólag sokkal durvább volt, akkor most, 1 év után miért rinyálsz?
2011. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!