Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ájulnak el az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ájulnak el az emberek attól, ha valakik 20-30-40-több éve házasok?

Figyelt kérdés
Számtalan esetben megcsalás,megfélemlítés, anyagi ellehetetlenüléstől való félelem, családon belüli erőszak tarkítja a szép képet.
2018. máj. 31. 18:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ja,én is ismerek ilyet, a pasi feszt csalja a nőt 40 éve,de az mindig megbocsát:)

Hova is menne az egészségügyis fizetésével?

A legtöbb nő azért tűr,mert ő maga a hideg vízre valót sem keresi meg.

Az én anyám meg azt mondta, gyerekem, ,igyekezz olyan szakmát választani,ahol annyit keresel, hogy sosem utalódsz más pénzére.Az én anyukám nem is szorgalmazza a házasságom.

Azt mondja,ha ma lenne fiatal ,férjhez sem menne, csak szülne magának gyereket.

2018. jún. 1. 06:58
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
És te a szüleid fostalicska kapcsolatát vetíted ki mások házasságára? :D nem mindenhol az megy ami nálatok szerencsére.
2018. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

De sok helyen ám.

Bnőm jogász és családon belüli erőszakkal foglalkozik.

2018. jún. 1. 10:07
 14/21 A kérdező kommentje:

régen a nők jobban tűrték a pofont

meg amegcsalásokat

2018. jún. 1. 13:03
 15/21 anonim ***** válasza:

nemtom. az én ismerősi körömben is vegyes a kép, de azért többségében akik házasok még, azok jól el is vannak.

az én szüleimnek is voltak gondjaik, bár nem verekedés, bántalmazás, dehát ilyen az élet. hullámvölgyek mindenhol vannak. a bántalmazás pedig nem általános jelenség.

2018. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Mo-n minden ötödik nőt ért családon belül bántalmazás
2018. jún. 1. 14:52
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, eljutott az agyadig, hogy nem a saját sz..r tapasztalatodat kéne általános tendenciaként rávetíteni minden kapcsolatra?


Képzeld, ismerősi körömben mindenhol rendben van minden.

Na, akkor most meg mi van?


Vannak rossz kapcsolatok, oké. De ne ebből indulj már ki.


Akkor egy nő, akit megcsalt egy férfi, akkor mondja azt, hogy minden pasi egy b..rom f..sz, aki csak tárgynak tekinti a nőt?


Nem minden kapcsolat rossz. De beszélhetünk mi itt neked, mintha csak a falnak mondanánk a dolgokat, te pedig csak hajtod az egód által kitalált dolgokat.


Mi belátjuk, hogy vannak rossz kapcsolatod, te viszont képtelen vagy felfogni, hogy vannak jó kapcsolatok is.


Ez a különbség közted és köztünk, néhány válaszoló között.

2018. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Minden ötödik...aha. Ezek hivatalos felmérések vagy az ismerősöd mondta? Mindegy, én gondolkoztam ki él a környezetemben ilyen elcseszett kapcsolatban, de nem tudok senkit mondani. Pedig sok embert ismerek.
2018. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
NANE vezetője mondta
2018. jún. 1. 20:26
 20/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha te ennyire jól tudsz mindent, meg biztos vagy benne, akkor mit kérdezősködsz itt?

Úgysem lehet téged meggyőzni arról, hogy nem az az átlag, amit te,meg anyukád kigondoltatok.


Anyukádnak abban igaza van, hogy egy kapcsolatban valóban nem a másikra kell anyagilag támaszkodni, bármikor jöhet egy hirtelen halál, baleset, válás is,igen, és akkor jó,ha az ember valamit fel tud mutatni, hogy egyedül érte el.


De attól, hogy a szüleidnek szar az élete,és anyukádnak van egy véleménye, amibe te felnőttél,és amit te láttál, az pár a millióból.


És amúgy sem kötelező házasodni, Te se tedd, mert ilyen családba, ilyen rosszindulatú mentalitással rendelkező emberek közé én sem házasodnék. Főleg, aki mindig a másik háza táján söpör, és nem lehet ész érvekkel sem meggyőzni :D

2018. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!