Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom rendszeresen bántalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rendszeresen bántalmaz, de nem merek szakítani, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Egyre többször fordul elő, hogy kiakad, féltékeny, ki akar sajátítani, nem találkozhatok senkivel, ha nem vagyok otthon időben kiakad, terrorizál kérdőre von, tudom, hogy azért csinálja mert szeret, de az utóbbi időben egyre többször emel rám kezet, csomószor kék-zöld foltokkal kell a munkahelyemre bemenni, és magyarázkodni... a sírás kerülget... egy sörre nem mehetek el a barátaimmal... milyen élet ez? Kora és alkata ellenére nagyon erős csaj, én meg nem szeretem az erőszakot, hiába vagyok termetes... én 29 éves férfi, ő 23 éves lány... tudom gáz de ez van én nem fogom bántani... ja és nemfordulok rendőrséghez!

2018. jún. 1. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Legyél.már férfi..)
2018. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott! ez nem szerelem, hanem kisajátítás!
2018. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Elég komoly önértékelési és anger-management problémai lehetnek a lánynak.


Én amúgy imádtam amúgy az ilyen agresszív, tettlegességre hajlamos barátnőimet, és bár sosem ütöttem meg őket, birkózás szintű bunyóba hagytam magam beleprovokálni, lefogtam őket, a fejük fölé feszítettem a karjaikat, és gúnyosan gügyögtem velük, ahogy erőlködtek, vicsorogtak, rázkódtak, próbáltak harapni, karmolni, ütni vagy rúgni, közben elmondtak mindennek a legtrágárabbul.


Szerintem ilyenkor tudat alatt azt akarják, hogy férfiasan helyretedd őket, éreztesd, hogy fizikailag erősebb vagy náluk. A legtöbb esetben annyira meghatottak, amikor elvesztették a csatát, és megadóan sírni kezdtek, hogy átmentem vígasztaló simogatásba, csókolgatásba, és rendszerint átlagon felüli szex kerekedett a dologból, ami után érdekes módon totál elmúlt minden problémájuk és tökéletes egyetértésben éltünk tovább hetekig.

2018. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
1x ütne meg egy nő akármilyen erővel aztán megtalálná a csomagjait az ajtó előtt. Én sem ütöm meg a nőt ő se teheti ez ilyen egyszerű. Ha ilyen szintű tisztelet sincs a másik felé hogy az akaratomat nem erővel próbálom érvényesíteni hanem szavakkal akkor onnantól felejtős a dolog. Te meg hagyd el a csajt ha leszálltak végre a tökeid... 28/F
2018. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De felek hogy megver... vannak ilyen tetkos leszbi baratnoi es felek hogy megutnek
2018. jún. 1. 10:36
 6/18 anonim válasza:
87%
Ez kamu.Ha mégsem akkor te vagy a világon a legnagyobb papucs.
2018. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Abban amit az utolsó ír van igazság, de nem minden esetben. Bár hiába elfogadom a tényt, hogy a legvégső és megkérdőjelezhetetlen eszköz az erőszak, de tényleg nagyon sok mindent meg lehet oldani anélkül. Nekem ilyen esetekben, nem csak barátnőnél soha nem kellett még "birkóznom" sem. Ha valaki ismer, akkor tudja, hogy mindenképpen fölényben vagyok. Nem csak a testi erőmnél fogva, hanem ha én belemegyek valamibe, akkor kétségek nélkül tudom, hogy igazam van. Ha pedig valakiből sugárzik a jogos elszántság és a másikban egy kis kétely is van, akkor azt a csatát már elvesztette.

Én régen elképzelhetetlennek tartottam, hogy hozzányúljak egy nőhöz, de kerültem már olyan helyzetbe, hogy sikerült úgy feltüzelni, hogy nem csak képes lettem volna megütni, hanem talán még rosszabbat is... Ezt akkor veszekedés közben mondtam is, rettenetesen alpári stílusban. Az illető nő is már tébolyult volt, de rám nézett, a tehetetlenségében elkezdett könnyezni és visszavonult szó nélkül. Felfogta a helyzetet, akármilyen állapotban is volt. Ennek már kb 6 éve, de azóta se tudtam túltenni magam amúgy rajta, hogy ilyet kihoztak belőlem. De a lényeg, hogy ez a hölgyemény verte a barátját, aki amúgy egy ritka gyenge és puhány gyerek volt. De ha nem lett volna az is bepróbálkozott volna ilyenekkel. Ő például olyan típus volt, akinek igenis igénye volt rá, hogy valaki durván vívja ki nála a tekintélyt. De nem mindenki ilyen, van aki csak kaotikus és hisztérikus szimplán.

De ott vannak a latinok is. Rengeteg poén is született ebből, hogy ha a férfi veszekedésnél nem üti meg a nőt, akkor már nem is szereti, mert addig emel rá kezet amíg érdekli a nő.

De akikkel együtt voltam hosszabb távon(bár nem sok), azokkal még veszekedni sem veszekedtem. A legdurvább vita annyi volt egyetlen egyszer, hogy még csak nem is hangosan csak ingerülten mondtam, hogy most fogd be a szád! Vége is lett az egésznek. Bár ebben az esetben igazságtalan voltam, mert csak annyi volt a helyzet, hogy rossz napom volt, akkor éppen megint történt egy gikszer és ingerült állapotomban rosszkor szólt be valamit félig poénból.

A kérdezőnek meg azt mondanám, hogy az egyértelmű, hogy te szereted őt. De akármennyire is fáj ez most neked, amit ő érez az nem szerelem. Sajnos nincs mit tenni, szakítanod kell vele mindenképpen. Lehet ebből az lesz, hogy utána talán elgondolkozik magán és mérlegel, majd utána esetleg tud változni. Ha így lesz, akkor még újra is kezdhetitek. De ennek most véget kell vetni, ha nem is végleg.

2018. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez így van, akkor egyszerűen arról van szó, hogy kifogtál egy vérbeli dominát. Vegyél neki ajándékba szülinapjára korbácsot, bilincset, terpesztőrudat, anal plug készletet, talán majd meghatódik annyira, hogy óvatosabban használja rajtad ezeket. Ha meg nem egy biszex dominára vágysz, hagyd el.
2018. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Félsz, hogy megütnek? Ennél már elmondásod szerint többet is kaptál tőle, csak nem egyszerre. Ha meg is ütnek legalább túlesel rajta és vége lesz. Alapból amúgy nem értem a félelmed. Most te a megalázottságtól és a kiszolgáltatottságtól félsz, vagy magától a fájdalomtól. Ha az utóbbi, akkor azt én is gáznak tartom. De ha ennyire félsz írj privátban mikor esedékesnek látod majd a dolgot és elkísérlek:D
2018. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha ilyen vagyok, akkor megérdemled a sorsod!
2018. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!