Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni az exem, az új párommal hasonlitgatom és mindkettőt idealizálom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok evig voltam az első szerelmemmel, sokmindenen ketesztül mentem vele. Sokszor

mentünk szét még fiatalon és ujra osszejottunk. en egyszer azt is megbocsatottam h megcsalt es elhagyott egy csaj miatt, de kb 1 ev utan visszajott hozzam. utan sok evig nem volt szakitas koztunk, egyutt is eltunk es minden jo volt de tapaztalatlansagainkbol adodoan bizonyos celok eltertek es nem egyeztunk mindenben. ennek ellenere szerettuk egymast es megis egyutt voltunk. sajnos drasztikusan vsokkent a szex mennyisege es ez zavart engem. ezenkivul sokat ivott, bulizott. de vagytam valamire masra ami hianyzott a kapcsolatombol.jjott rgy ferfi az eletembe aki megtetszett, ujra szerelmes lettem es osszejotttunk. miatta kidobtam az exemet es kb 2 honapra a szakitas utan ez a nagy szerelem ami

kialakult koztem es kozte elillant. volt egy hatalmas rozsaszin kod az elejen aztan hirtelen eltunt. sajnos rajottem hogy mennyi mindent elszurtunk az exemmel es hogy mennyi mindent maskepp kellett volna es annyira hianyzik hogy megorulok. allandoan nezegetem facebookon, hianyzik nekem az amiket ateltem vele. amit a mostani paromtol kapok azt az elozotol

vártam volna... es ugy erzem

mindket pasit szeretem. de en mar kidobtam az elozot es most az ujjal vagyok. de nem tudom azt mondani neki hogy szeretlek. semmit, csak

max becezgetni. benne keresem az elozot, de ha az elozovel lennék akkor meg az ezzel valo idealizalt emberi kep hianyozna, hiszen annyira szep volt ahogy eg masra talaltunk. de hianyzik a multam. az az ember aki a masik mellett voltam. sokkal rugalmasabb voltam es mobilisabb. most nagyon el vagxok veszve. a ket ember annyi mindenben hasonlit de mégse. az uj parommal most olyan dolgokat valositok meg amiket az elozovel nem tudtam mert nem biztam benne, mert nem kommunikaltunk eleget. az uj paromban a regit latom es a ketto összegyurt énjét. a volt paromba meg azt ami a mostaniban is van. meg vagyok bolondulva, nem tudom ki az akit nekem rendelt a sors. szeretem mindkettőt, de az ujjal rengeteget veszekszem a regi miatt mert tudja hogy nem tudtam

még kiheverni a régit. nekem ez volt az elso olyan eset amikor felreleptem, es elhagytam valakit egy masik miatt. talan az ido megoldja majd? allandoan az exemmel valo ujrakezdesben almodozom es almokat kergetek. de ezt a ferfit is nehez lenne elfelejtenem mert annyira szep alom es fellangolt szerelem volt ami koztunk volt... ki az en párom? bele vagyok betegedve ebbe az egeszbe....sajnos a jelenlegi parom mellett nincs meg az a szemelyes szabadsagom mint az elso parommal mert ő minden percét velem akarja tölteni, de en szeretem ha egy ferfinak vannak sajat dolgai, sajat celjai es ha nem mindent tölem tesz függövé, mert akkor beskatulyázva és rettegettnek érzem magam. mit csinàljak?? az exem olyan mint rgy megfakult kep de mèg mindig azt érzem mi tha vele lennék. de ha meg vele lennék ezt a kapcsolatomat sajnalnam. mi törtenik velem? :( a barataim szerint a problema az hogy apaképem sem volt...



2018. jún. 1. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez itt egy nagyobb probléma mint ami a gyakori keretibe beleférne szerintem.

Pszichológust javasolnék.

2018. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, ezt mas is mondta... nem tiszta lelkiismerettel vagtsm vele ebbe az egeszbe, nem ertekeltem at dolgokat csak hirtelen elvitt a vàgy, az ùj és éreztem hogy ez a ferfi nagyon dok szeretetet es törödest tud adni nekem... de nem tudtam volna megalazni az exem azzal hogy csalom, nem ilyen vagyok, igy inkabb elkuldtem. eleg csunya modon.. abban az idoben nem igazan tudott viselkedni es csinalt egy ket dolgot ami nem ferfihoz melto viselkedés. ivás, bulizás egyebek. de sajnos rajottem ám hogy en is lehettem volna elnezobb vele dolgokban hisz ferfibol van, vannak mindenkinek hulyesegei.. most viszont arra jottem ra h minden elmulik egyszer ugyhogy ahelyett hogy beleptem volna egy masik kapcsolatba nem kellett volna egyből... ő is ezt tette velem régen viszont akkor mèg 19-20 évesek voltunk es nem eltunk egyutt. nem egy kozos eletet dobott el, de nagyon megalazott. a barataim szerint az elet visszaadta neki amit akkor velem tett, de en ezt nem igy fogom fel mert isten a tanum hogy nem akartam szandekosan ilyet tenni. a jelenlegi parom csaladjat nem erzem igazan magamenak... ez csak is a lelkiismeret furdalasomnak koszonheto, pedig egy nagyon rendes csaladrol beszelunk... akik szeretnek engem. igazabol mi dket ferfit magamenak erzem de mégse... :( az idő talan megoldja
2018. jún. 1. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez így tényleg egy akkora katyvasz,hogy el sem lehet rajta igazodni.

Legjobb lenne talán egyedül lenned egy ideig,pszichológus segítségével feldolgozni a problémád ha másképpen nem megy és utána gondolkozni párkapcsolaton.

2018. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te valami iszonyú nagy zavarban vagy. Nem kellene most neked kapcsolat, egyedül kéne lenned, es letisztáznod magadban, hogy milyen tarsra, milyen kapcsolatra is vágysz igazábol. Most egyikből átugrottál a másikba, de ez sem tökéletes, mert itt meg más nem valósul meg amit pedig szeretnél (személyes szabadság), de az előző sem volt igazán jó, ezért gyúrnál a 2-ből egyet, ami mar nagyjából jó lenne.

De ez nem így működik. Nem szereted ugazából egyiket sem, csak kapcsolatfüggő vagy. És jelenleg bennük latod a "lehetősegeket", aztán azért pattogsz köztük (mármint gondolatban), hogy bizonyos szempontból ez volt jobb, másban meg az, meg ebben és ebben lehettem volna megértőbb stb. De nem. Nem csak ez a 2 férfi létezik, és egyedül is lehet ám lenni. Nem történik semmi, ha nincs mindig melletted pasi.

Az előző kapcsolatod felesleges erőltetned. Az úgy ratyi volt, ahogy van. Többszörös szakitás, meg megycsalás/elhagyás, majd visszatáncolás (na normális esetben ilyen nincs, hogy jaj, az megsem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, akkor inkább te), bár most te is ezt csinálod...

Nem egyeztek, sok az ellentét, nem volt jó, kár mar ezen filózni, hogy másképp is lehetett volna.

Most az újra koncentrálj, ha nem szereted, nem vagy boldog mellette, akkor le kell zárni. Majd jön más, ha lehiggadtál, és lezártál magadban mindent.

2018. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igazabol arra jöttem ra hogy en nem vagyok szerelmes a mostani paromba. szeretem, imadom, de nem ugy.. talan ha akkor kerul be az eletembe amikor mar nincs senkim, es egy ideje egyedul vagyok, de nem...... en aosem hagytam volna el az exemet mert nagyon regen tart a kapcsolat es nagyon szerettuk egymast. en a mostani parommal csak azert tudnam elkepzelni hogy hazassag/gyerek, ha erzelmileg nem lognék bele a masikba. en amikor ebbe az egeszbe belementem vágyakat, szexet, tüzet kerestem. es mivel nem akartam megcsalni az exem belementem ebbe a kapcsolatba. sokszor sirok hogy bar inkabb ne tettem volna de en azt kerestem ebbe a kapcsolatba ami az elozoben nem volt

meg, es azt meg is talaltam... de nem keverhetem

ossze a szerelmet a szeretet-vonzalom-vággyal... pedig nagyon rendes az uj patom

es nagyon sokat figyel ram. de tudom hogy ez mindig igy van egy prkapcsolat elejen.. az exemre emlekeztet az is ilyen volt eleinte, nem mondom h kesobb nem, de akkor mar azert nem torodnek annyit az emberek. es az exem nem tudom megbocsátaná e a ballépésem, es valaha lenne e koztunk valami. igazabol ha rászánom magam a dontesre es aikerul tiaztaznom az erzeseimet es azakitok a

mostanival, tuti nem keresem

meg a masikat... kicsit be vagyok sokallva es ha az elet azt akarja hogy a masik legyen a párom akkor az lesz..

2018. jún. 3. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!