Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal nagyon jol kijövünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nagyon jol kijövünk leszámítva azt hogy folyton hazudik nekem. Mit csináljakk hogy többé ne hazudjon?

Figyelt kérdés
Múltkor azt mondtam neki még egy hazugság és elválnak útjaink, akkor meg is ígérte hogy nem lesz több ilyen.(Tavkapcsolatban élünk, 1-2 hetente járok haza hozzá, most hétvégén nem voltam) Tegnap azt mondta megy dolgozni az edesapjához és hogy sok a munka majd hív, és rá 15 percre látták egy sörözőben. Mikor rákérdeztem azt mondta nem szerette volna ha összeveszünk amiatt hogy ő sörözni megy.Szerintetek ezek után tényleg szakítsak vele?
2018. jún. 2. 06:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2018. jún. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljakk hogy többé ne hazudjon?"

Többé nem állsz vele szóba, nem is fog neked hazudni:))

Neki ez a természetes, akkor te ezt a tulajdonságát nem fogod tudni megváltoztatni. Vannak emberek akik így élik le életük, azt mondják mindig, amit szerintük a másik a legjobban elfogad.

2018. jún. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon jól kijövünk, leszámítva azt hogy folyton hazudik nekem"


=


Nagyon jó autó, leszámítva azt, hogy hiányzik a motorja meg a négy kereke.

2018. jún. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

"Mit csináljakk hogy többé ne hazudjon?"


Semmit, hagyd ott. Nem tudom, hogy lehet minden nagyon jó, ha azaz ember akivel leginkább őszintének kellene lenni egymáshoz folyton hazudozik.

2018. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után megbízni benne....?? És ha már nem bízol, mindig azon fog járni az eszed mi volt igaz abból, amit mondott...felejtsd el!
2018. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom esténként meg aláfekszel neki. Ilyenkor verem a fejem a falba, és 300-as a vérnyomásom. A normális pasik meg szívnak, addig a tré semmirekellők meg élvezik az életet és a szexet. FCK off.
2018. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6. válaszolónak. nyugi, távkapcsolatban élnek! :D egy normális ember nem így él! :D
2018. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

SOHA nem fogod tudni őt megváltoztatni.


Vagy elfogadod, hogy ő ilyen, és így szereted,

Vagy szajítás...

2018. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem a felnőtt kategória?
2018. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jól kijöttök, csak épp a kapcsolat egy fos... szuper :D
2018. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!