Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb neki ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb neki ez a lány?

Figyelt kérdés

A párommal 1.5 éve együtt vagyunk. Mindig voltak köztünk viták, de valahogy megbeszéltük ezeket. Lehet nem voltam én sem mindig a legjobb lelkitárs, de próbáltam az lenni.

Kicsit azért zavar hogy reggel felkelve neki ír először és inkább vele van mint velem. Én beismerem féltékeny vagyok rá, mert mióta ez a nő megjelent a párom sokkal csúnyábban beszél velem és ingerült felém szinte minden pillanatban. Egyedül a szex amire még mozdul de nincs egy kedves szava se vagy egy szeretettel teli ölelése. Ha előléptetnek sem örül nekem vagy bármi apróságnak, inkább azt mondja hogy meg sem érdemeltem és semmit se csináltam érte pedig rengeteg munkám volt benne. Ez engem nagyon bánt egyre feszültebb vagyok én is. Nem mondhatom meg neki ne találkozzon vele ,az nem érdekli hogy megkérem figyeljen rám is.

Ha vannak gondjaink szerintem megkéne beszélnünk, de ezt sem tudjuk. Ha meg többet akar tőle először hagyjon el engem mint hogy felőrlődjön.

Most először vesztem vele össze a lányon. Szüleimnél vagyunk, apu szülinapja van. Tudtam hogy akar venni a lánynak virágot, mert annak is a névnapja közeleg...

De nem gondoltam volna, hogy 1 órára megy el a sarko virágoshoz AUTÓVAL. Én sohs nem kaptam tőle még csak a kertből se egy szál virágot. Hazaérve meg szemtelenkedett. Én visszaszóltam neki és eldurvultak a dolgok. Csúnya dolgot vágtam én is hozzá de előtte annyira sértegetett hogy egyszer csak kicsuszott. Azt mondtam remélem következőre sírcsokrot kötett neki. Erre itt hagyott csapott papot mindent engem a szüleim és azt mondta menjek a francba.

Nagyon rosszul érzem magam és nem tudom mit tegyek.

Mit csináljak?

20/L

24/F


2018. jún. 2. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Jeeezusom!!! Nagyon nagyon gaz a pasid! Hagynam ott a fenebe
2018. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szakíts. Már rég megcsalt azzal a lánnyal.
2018. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Saját családom előtt szégyenít most le, tudom hogy ő nem foglalkozik azzal mit gondolnak a szüleim de mégis én fogom azt hallgatni hogy mit hiszek mennyit érek én így neki és szerintem igazuk van. Gondolom ment panaszkodni az új szerzeménynek. Annak akit "lelkitársnak" nevez. Barátoknak..
2018. jún. 2. 12:30
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Te milyen parodrol beszelsz? Neked olyanod nincsen. Van egy csavo, aki neha rad fanyalodik, de egyebkent boldog kapcsolatban el egy masik novel.
2018. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Na végre! Megszabadultál tőle, jól csináltad.

Miért érzed rosszul magad? Tehetsz te róla, h a másik lány jobban bejön neki?

Menjen békével, majd neked is lesz olyan férfi, aki a világvégéről is hozna virágot, mert neki meg te kellesz.

2018. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg nem a pasi a gáz, hanem a Kérdező


A pasi csak azt teszi, ami lehetséges: egy ilyen nő mellett egyszerűen megtehet ilyen dolgokat, miért ne éljen vele?


A Kérdező az, aki folyamatosan tűri a megalázást. Szakítás? Ugyan már... Nem fog vele most még szakítani, mert szereti, különben egy percet sem gondolkodna.


Szóval ne álljatok a Kérdező mellé.

2018. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Délután fél 4re már megyek dolgozni. Azt mondta gusztustalan vagyok és nesze mehetek igy melóba.

(Ingerülten szomorúan magamra hagyva) Tudja ott nem tudunk beszélni. Most írta smsben

2018. jún. 2. 12:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a búbánatért nem szakítasz vele?


Biztos teljesen ép az elmeállapotod?

Szarba sem néz téged, az új nője után rohangál és még te puncsolsz neki?

2018. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os megelőzött. A kérdező a legnagyobb idióta. Mártírkodik itt, de az úgynevezett hapsijának lemegy lábtörlőbe és hagyja. Bár, vannak ilyen idióták szép számmal, erős a gyanúm, hogy provokáció a kérdés.
2018. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu a kérdés, könyörgöm szakíts vele!!! Ez az "ember" nem szeret téged, semmibe vesz, a lábtörlője vagy!!!
2018. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!