Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, tényleg ennyivel fontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg ennyivel fontosabb az egótok?

Figyelt kérdés
... vagy én vagyok ilyen szerencsétlen? A hétvégén összevesztünk a barátommal, sírtam is, nem igazán vagyok topon mostanában, jólesett volna a vigasztalás, biztatás, támogatás. Ehelyett egész hétvégén a gépe előtt duzzogott, mint egy nagy gyerek. Az esetek nagy százalékában én kezdem a békülést, de most már besokalltam. Ő hangoztatja mindig, hogy mindent meg kell beszélni, ehhez képest inkább beduzzog. 28/N

2017. márc. 20. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az en baratom nem ilyen.
2017. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

én is tudok mesélni az exemről, de ettől még nem lesz minden nő ilyen :D


amikor besértődött meg akartam ölelgetni ellökött és azt mondja hagyjam, utána meg miután megbékült mondta, hogy azt akarta ölelgessem meg csak direkt kérette magát...

na akkor kinek fontos az ego? :D


24F

2017. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés vagy.
2017. márc. 20. 13:56
 4/11 A kérdező kommentje:
A nők már csak ilyenek :D
2017. márc. 20. 13:56
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

A barátod majd kap pár nagy pofont az élettől és meg fogja tanulni hogy le kell vetkőzni az ilyen duzzogós játszmákat.


Én is megtanultam... 40 éves koromra :-)

2017. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a konkrét probléma? Ha azért vesztetek össze, mert megetted az aranyhalát, akkor nem az egója nagy. De, mivel ezt nem tudjuk, a kérdésre sem tudunk megfelelő választ adni. :-D
2017. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valóban, jó lenne tudni, mi a tányérzörgés oka... De a duzzogás sosem jó jel, az csak hiszti. Az érzelmi zsarolás tiszta esete. Biztos, hogy akarsz vele maradni?
2017. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A barátod egy tuskó, de tudod, ha neked ő kell...
2017. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"A nők már csak ilyenek :D" Legalább van annyi önkritikád,hogy magadat hülyézed le és nem nekem kell.nájsz
2017. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél megtudni?


Lehet, hogy neki fontosabb az egója. Ha megfelelően kommunikálsz vele, akkor tudod ezzel szembesíteni és változásra sarkallni.

Próbáljatok meg nem összeveszni. Akkor már régen rossz. Miért nem oldjátok meg a problémákat még sokkal előbb? A békülés pont annyit ér, mint a bocsánatkérés: önmagában semmit.

Ha lesz megint egy ilyen duzzogós jelenet, akkor várd ki a békülést, és beszéljetek megint. Miért alakul ki ez? Mi a gond? Min kéne változtatni?

2017. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!