Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagáltam hogy a haverjaira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam hogy a haverjaira gondolt először és nem a velem tölthető estére?

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit, hogy nagyon közel lakunk egymáshoz, de nem együtt és mindkettőnknél vannak zavaró tényezők, így tényleg kettesben csak este tudunk lenni. Viszont hétköznap azt se sokáig, mert hajnalban megy dolgozni, így marad a hétvége, amikor nincsenek megkötések és addig vagyunk együtt ameddig mi akarjuk.

Május 20-án voltunk így legutoljára emiatt aztán én nagyon vártam a pénteket, gondoltam majd elhív, filmezünk, szexelünk egy jót, összebújunk... Aha. Csütörtökön késő délután bejelentette hogy akkor ő a szomszéd srácokkal lebeszélte hogy inni és sütögetni fognak.

Hát nekem ez nagyon rosszul esett, tekintve, hogy a múlt hétvégén is azért nem volt semmi, mert koncertre ment a haverjával, szerdán egy másikkal ment sörözni, azt is, talán a legutolsó pillanatban nyögi be ha nem terelődik rá a szó előtte nap...

Ja és a havim is meg fog jönni pár nap múlva, akkor meg majd azért nem lesz semmi, mert ő úgy nem akar majd...


Szóval úgy érzem, hogy egyre többet van a haverjaival és nem érti meg hogy ez nekem miért esik rosszul, hiába mondom neki. Mintha fel se fogná nem is értené.

Ez nem egy komoly kapcsolat, igaz? Amikor a haverok az elsők aztán a párja.


A barátnőm párkapcsolatában a barátnőm az első, és mindent meg tudnak beszélni...nagyon irigylem. :(


23 évesek vagyunk


2018. jún. 2. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Vagy ő nem tudja, hogy ez komoly kapcsolat a részedről vagy te nem tudod, hogy ez szexkapcsolat a részéről vagy mindkettő.
2018. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fish1 ***** válasza:
55%
Valahol a kettő közti egyensúlyt lenne érdemes megtalálni. Az se jó, ha a barátait elhanyagolja miattad és az se ha téged a barátai miatt. Ha folyamatosan ez megy, hogy inkább a haverjaival lenne, akkor gyanús, hogy valami nem az igazi már részéről, de ha megvan az egyensúly, akkor normális dolog, hogy a haverjaival is szeretne időt együtt tölteni.
2018. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze az nem baj, ha van a haverjaival!

Csak pont aznap amikor hosszabb idő után együtt tudnánk lenni, és előreláthatóan megint hosszabb idő ki fog maradni, mert ő délutános lesz nekem meg jön a menzeszem. :(


Mintha nem is akarna velem lenni :(


Az exem minden alkalmat megragadott ilyen helyzetekben, nem értem ő miért nem, sőt. Hiába mondja el ezerszer, hogy szeret ha a tettei egyáltalán nem ezt mutatják!

2018. jún. 2. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem te vagy neki az első.

Ez nem fog változni, tudom miről beszélek, voltam ilyen helyzetben.

Szakítás lett a vége.


Addig úgy sem fogja felfogni a dolgok súlyát...

2018. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ne pontozzátok le a válaszolóimat, mindenkié hasznos, aki érdemben ír!!

A lepontozó ne csak a háttérben sunyítson, mondja el nyíltan a véleményét!

2018. jún. 2. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

2 és fél évig voltam ilyen kapcsolatban, ami nem rég ért véget, ugyanezt éltem át, amit te írtál le. Mindig bizakodtam, hogy majd jobb lesz, változik, próbáltam megértő lenni, de nem láttam javulást. Ennek hatására egyre inkább eltávolodtam tőle, pedig nagyon szeret(t)em. :(

24N

2018. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Oszt' a gyerekre ki vigyáz?
2018. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mivel már nem ez volt az első, hogy ilyen miatt megbántott, azt hiszem tényleg soha nem fogja felfogni súlyosabb következmények nélkül 😢

Köszönöm, hogy írtatok.



Utolsó milyen gyerekről beszélsz?

2018. jún. 2. 17:00
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy meg kit érdekel a lepontozás. Vannak mániákus lepontozók, írhatsz akármit is. Ha én 1%-os lennék is csak röhögnék rajta, a véleményemet akkor is leírom. Amúgy meg az itt elhangzó vélemények szubjektív "igazságok", mindenkinek másként alakult az élete, más és más sérelmeink, sikereink voltak, és ezeket a személyünknek, neveltetésünknek, vérmérsékletünknek, tapasztalatainknak megfelelően éljük/-tük meg. Ha nem szándékos trollkodás, akkor minden vélemény azonyos fajsúllyal bír, a lepontozás az ég világon nem számít semmit, ez csak egy kis játék a weboldalon.
2018. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!