Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen típusú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen típusú nők hajlamosabbak a megcsalásra?

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek kik azok a nők, akikkel jobban kell vigyázni? Mondjuk a nagyon csinos nőkkel? Az alul iskolázott nőkkel? Az idősebbekkel? A régóta tartós kapcsolatban élőkkel?
2018. jún. 2. 17:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jól írják, ezt soha nem tudhatod.
2018. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%

Gyakorlatilag típustól függetlenül az összes nő.

Pont azokkal érdemes vigyázni akik nagyon az érzelmeik után mennek egy egyből huu, de nagyon elvakultan szerelmesek. Az ilyen nők fel óra alatt tudnak váltani egyik férfiról a másikra mert ugye az erzelmeknek nem tudnak parancsolni...

2018. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
Tévedsz, drága Jaguár, én biztos nem. Azon a ponton ugyanis, ahol más nők csalnak, én azonnal szakítanék.
2018. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%
Azok a nők, akik találkoznak a párjuknál jobban kinéző férfival. Illetve a feminácik különösen, hiszen az ő felfogásukban a megcsalás mindig a férfi hibája.
2018. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szűrni akarsz, válassz olyan nőt, akit jellemez a kitartás és az önmegtartóztatás.


Az ismeretségi körömben is azok hűségesek, akik képesek véghez vinni a terveiket, nemet mondani egy görbe estére, fennmaradni éjjel dolgozni vagy tanulni, hogy teljesítsék a rá bízott feladatot, akik kemények és a kezükben tartják az életüket.


Egy ilyen ember -ha számít neki a kapcsolat (ez meg úgy is látszik az elején)- fizikailag képes a hűségre, mert képes késleltetni és puszta élvezet helyett a racionális indokokat és a hosszútávú célt figyelembe venni.


Szintén jobb szerintem egy hangos, szókimondó ember, mint ezek az alamuszi lófszok, akik minden problémájukat leplezni próbálják meg jó pofát vágni mindenhez. Az ilyen notorikus elfolytók kúrnak félre, mert ha valami nincs rendben a kapcsolatban, akkor is hallgatnak meg alkalmazkodnak, amíg nem csordul a színültig telt pohár.

2018. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A gerinctelen típusúak, ugyanúgy, ahogy a férfiaknál.
2018. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ahogy én észrevettem a függőségi viszony tudja ezt a dolgot a legjobban befolyásolni.

ha kiszolgáltatott neked és nagyon szüksége van rád valami kézzelfogható okból a szerelmen kívül is,akkor nem fog merni egy kicsit sem kockáztatni és hű marad.

ha teljesen független tőled,csak épp veled van,akkor viszont csak attól függ,hogy mikor boltik bele a te jobb kiadásodba.

2018. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont a kiszolgáltatottak rosszabbak. Aki nem azért választ, mert szüksége van rád, hanem mert jól érzi magát veled, az általában őszintébben szeret és nem nyúl ilyenekhez, mint a megcsalás, hanem egyszerűen max lelép, ha nem jó neki.


aki meg egyszerre akar profitálni és élni, az kivár melletted, közben éli az életét és ha jön egy jobb, arra akaszkodik át.

2018. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Erre a kérdésre a válasz csak találgatás. Soha,senkiről nem tudsz biztosat. Még akivel 20 éve élsz,arról se.
2018. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Általában azok a nők/férfiak nem lépnek félre, akik otthon MINDENT megkapnak a párjuktól szexuálisan!!!

Ez mindentől (külső/belső) független!

Én nem hiszek az örök hűségben - de ez az én dolgom...

2018. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!