Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekel egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekel egy párkapcsolat/unok rá egyre?

Figyelt kérdés

Most 20éves vagyok és teljesen elégedett vagyok mindennel, csak azzal nem, hogy nincs valaki, akivel megoszthatom úgy igazán a dolgaim. Mindig beszélgetek lányokkal, meg ilyesmi, de úgy kb. 2 hét után ráunok és inkább már szabadulni próbálok. Valakivel volt már ilyen? Ti hogy jöttetek ki ebből a “rossz” fázisból?

Előre is köszi a válaszokat!



2018. jún. 2. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hét ismerkedés, az k u r v á r a minden, csak nem párkapcsolat.
2018. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem az, és nem is mondtam, hogy az lenne. Pont azt mondom, hogy nem jutok el “párkapcsolati szintre”
2018. jún. 3. 01:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Minket miért nem érdekel, hogy téged nem érdekel?

Ha nem érzed úgy, akkor nem kell erõltetni....

2018. jún. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell párkapcsolatkt kezdeni senkivel egyenlőre.

Majd ha beleszeretsz valakibe,az meg úgy is jön majd magától.

2018. jún. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, akivel úgy érzem, hogy nem tudnám megosztani a dolgaim, mert nem érti, vagy nem érdekli, vagy egészen más emberek vagyunk, azt bizony én is megunom, még csak nem is szívesen beszélgetek vele, nem hogy együtt járjunk. Ritkán fordul elő, hogy valakivel együtt akarok lenni.
2018. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!