Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom füvezik, tűrjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom füvezik, tűrjek vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én 19 éves vagyok, a barátom 16, 2 éve vagyunk együtt. A fű mindig egy probléma volt nálunk, mivel én utálom, ha valaki cigit/füvet szív körülöttem és a drogoktól is irtózom, ő viszont egyre gyakrabban szív. Most 2 hét szünetünk van az iskolában (Németországban élünk), ezelőtt heti 3-4x szívott, most pedig minden nap, tegnap például 3x. Azt mondja ez csak azért van, mert szünet van és szeretné jól érezni magát, én pedig aggódom, hogy már teljesen függője. Néha már az is nehezére esik, hogy ne szívjon, mielőtt velem találkozik. Egyébként általában a barátaival szív, de ő maga is vesz füvet. A probléma az, hogy engem nagyon zavar, hogy a barátom függője a fűnek. Én értem, hogy a fűnek nagyon sok jó hatása van és egyébként minden rendben van a kapcsolatunkkal a fű témán kívül. Ezért is mondja az egyik felem, hogy nézzem el neki, hogy füvezik. A másik pedig legszívesebben már rég szakítotr volna vele. Csak hát ez nem olyan egyszerű, mivel szeretem. Ti mit tennétek? Várnátok, hogy kinője, "kibulizza" magát, hiszen ebben semmi rossz nincs, vagy szakítanátok, mert nektek tabu a fű egy kapcsolatban?

Teljesen tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 1. 12:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Tűrd el nyugodtan, minden rendben lesz.:)
2018. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Dobd ki, ez csak rosszabb lesz. És egyáltalán nincs jó hatása a fűnek, csak rossz. Többek között az agyi idegsejtek kapcsolódását roncsolja. A füstről nem is beszélek, mi minden rakódik le a tüdőben.

Dobd ki.

2018. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Akkor egy 10-15 évet várhatsz szerintem. 30 évesen talán leteszi, de közel sem biztos, ha nem akarja.
2018. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
A barátod még egy gyerek.
2018. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Én szakítottam az exemmel emiatt. Már csak azért is, mert mivel tudta, hogy utálom, hazudozott össze-vissza, de ugyanúgy szívta továbbra is. Sőt, egy idő után már pénzt is lopott tőlem a fűre.

Én semmiképpen nem tudtam tolerálni, eleve dohányossal sem jönnék össze, mert én nem dohányzom.

2018. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

Ezt rajtad kívül senki nem tudja eldönteni.

Ha azt írom, nekem tök belefér, akkor vele maradsz akkor is, ha neked nem tetszik?

Ha azt írom, én azonnal kidobnám, akkor szakítasz azonnal?

Bár igazából, ha idegenekkel akarod eldöntetni, hogy szakíts-e vagy ne, akkor lehet jobb, ha véget vetsz a kapcsolatnak, mert lótúrót nem ér.. :D

Beszéltél már vele erről komolyan, hogy miért kell ez neki, tervez-e leállni vele, stb?


(Személyes véleményem: szerintem a fűvel nincs nagy gáz felnőttként, de 16 évesen eléggé problémás, tuti beszélnék a fejével. Szülei tudnak róla egyébként?)

2018. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Beszéltem vele erről, nyilván nem is egyszer. Szerinte nincs ezzel baj, csak jól érzi magát. A szülei szerintem nem hülyék, persze ő nem mondaná el nekik, de szerintem biztos találtak már nála vagy érezték a szagát.

Érdekel mások véleménye, mert teljesen összezavar a téma. Nekem soha nem volt dolgom fűvel, neki pedig természetes ez.

2018. jún. 1. 12:19
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

"2 éve vagyunk együtt. A fű mindig egy probléma volt nálunk"


De azért mégis vele vagy két éve. Tudod mit? Megérdemled!

2018. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Egyébként nem tervez leállni vele. Mert: jól szórakozik, rá nincs rossz hatása a fűnek, beszívva jobban tud gondolkodni és egyszerűen nincs oka letenni. Az ő véleménye szerint. Mikor megkérdeztem, hogy engem vagy a füvet választaná azt mondta: szeretnék veled lenni és füvezni is.


Miért érdemelném meg? Mert szeretem és szeretnék egy módot találni, hogy együtt lehessünk?

2018. jún. 1. 12:27
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Nézheted ezt más oldalról is.

Tudja nagyon jól, hogy ez zavar téged, de cseppet sem erőlteti meg magát, hogy változtasson rajta. Ergo a fű fontosabb, mint te. Na én pont emiatt szakítottam.

2018. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!