Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Pasimnak van egy barátnője elég régóta ismerik egymást. Majdnem mindig szóba jön a csaj. Ha pl kutyákról van szó akkor mindig mondja a pasim hogy az ő barátnője mennyire szereti a kutyikat meg ilyenek. Mikor rákérdeztem arra hogy tetszik.e neki a csaj akkor azt mondta hogy csak haverok és én kellek neki.De akkor is furálom hogy ilyen sokat beszél róla.Állitólag a csajnak csak a "barnább bőrü" pasik jönnek be..a párom fehér bőrü és nem tudom hogy a pasimmal eddig csak azért nem jöttek össze mert nem tetszett a csajnak a párom.. vagy tényleg csak barátok/haverok és a párom se jönne össze vele..... ilyenekkel idegesitem magam napok óta.

2018. jún. 1. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az elég baj, ha mindenről ő jut eszébe.
2018. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
60%

Dude, én nem hiszek a női-férfi barátságban. Így a válaszom nem releváns a témában, de szerintem teljesen mindegy, hogy mi mit gondolunk.


Előbb utóbb úgyis szakítotok e miatt.

2018. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejön a pasinak a csaj, de mivel annak nem kell, így neked adta.
2018. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem is fura ez az egész..rosszúl is esik néha.

Köszi a válaszokat

2018. jún. 1. 17:07
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem beszelj a paroddal errol. Ha baratok az rendben van de mondd el h ez azert rosszul esik hogy mindig rola beszel. Forditott helyzetbe ot is biztos zavarna. Beszeljetek rola hallgasd meg mit tud mondani es ha nem valtozik semmi akkor gondold vegig hogy ezt tudod-e igy folytatni
2018. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogja bevallani, mert akkor szakítanál vele és nem lenne meg a biztos punci - mivel a lánynak nem jön be. De azért a közelében marad, hátha mégis, ha meg nem, akkor jó vagy te is. Bocsi, de ez az igazság, sok hasonló esetet láttam.
2018. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!