Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre két embert őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre két embert őszintén szeretni (szerelemből) lehetséges?

Figyelt kérdés
Annak alapján amit érzek azt mondanám igen. Ti mit gondoltok?
2018. jún. 4. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szerelem a legkizárólagosabb érzés a világon.
2018. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
eeee nem az egyikre csak rámondod
2018. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Azt mondanam, hogy nem. Ha teljes szivedböl szeretsz valakit, nem ferhet oda mas...


Ennyit az elmeletröl... annak ellenere mar en is többször ereztem ezt es nagyon nehezen tudtam kezelni ezeket a helyzeteket. Egyszerre euoforiat es katarzist ereztem... kikerülhetetlen volt, hogy döntest kelljen hoznom... azzal a tudattal, hogy akarhogy döntök is, mindvegig kiserteni fog a gondolat, hogyan alakult volna, ha masmerre veszem az iranyt.

2018. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom elképzelni, de amúgy szerintem simán lehetséges.
2018. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit szeretsz, akkor nem akarsz fájdalmat okozni neki. Ha õ zavarónak tartja, hogy mást is tartasz mellette, akkor nem kivitelezhetõ így két kapcsolat.


Annyi nem jutott el az agyadig, hogy a szerelem mindkét ember érzéseirõl szól? Tehát nem csak az számít, hogy te mit érzel; alap, hogy a másik érzéseit is figyelembe veszed. A párod hogy viszonyul ehhez?

2018. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bővebben? Mennyire ismered az egyiket és mennyire a másikat?
2018. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. A szerelemnek pont az a lényege, hogy egyetlen emberért rajongsz, mert különleges számodra.
2018. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, egyiküket mindig jobban szereted, ő az akibe szerelmes vagy. A másikat maximum szereted, de nem szerelmes vagy belé. Sjaát bőrömön tapasztaltam, sajnos engem szerettek kevésbé.


29n

2018. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz szerelmes a párod mellett. De az nem jelenti azt hogy egyszerre szeretsz 2 embert. Az új elnyomja a régi érzéseket. Ha nem figyelsz oda. Észnél kell lenni.
2018. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szeretni lehet két embert egyszerre, de nem szerelemből. Ha szerelmes lettél a másikba, akkor az első iránt az érzelmeid változtak, őt már „csak” szereted, de szerelmes nem vagy belé.

Egyébként nagyon sokan összekeverik a vonzódást, vágyakozást, pillanatnyi, rövid ideig tartó fellángolást a szerelemmel.

2018. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!