Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek így a normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így a normális?

Figyelt kérdés

Szerintetek az normális , hogy párom a kicsi gyereke születésnapját . A volt párjával ünnepli egésznap ? ( már a gyerek születése elött szétmentek )

Mit ért a gyerek az egészböl ? Mi szükség van akkor rám ? Nem az lenne normális hogy anya megünnepelte már a családjával és velem is megünnepelné apuka a gyerekkel együtt ? Hisz én vagyok a családja elvileg , így képzeli a jövőjét velem. Én nyitott lennék a gyerek felé . Mégse akar bevonni . Akkor kérdem én mi szükség rám ?



2018. jún. 5. 08:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudnék így az exfeleségemmel egy légtérben ünnepelni. Pedig nem haraggal váltunk el.

Ők megünneplik otthon, aztán nálam még egy torta még egy ünneplés :)

2018. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekhez ment nem a nőhöz!

2 egy gyereknek igenis kell példakép / apuka joga van vele találkozni bármekkora is a gyereke sőt amíg kicsi annál inkább,ha az anyuka nem enged oda ezt is meg kell értened és el kell fogadnod,ha nagyobb lesz a gyerkőc majd elviheti magával az apuka és fog veled is találkozni.

2018. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ezt így megoldani. Az apának szüksége van a gyerekére, de a volt párja meg kizárt téged ebből. A párod pedig örlődik a kettőtök között. Beszéljétek át alaposan, mert szerintem ez senkinek sem jó így.
2018. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Te latod jol. Unnepelje meg az anyjaval, meg kulon az apjaval es veled VAGY mindeni egyutt apuka es te, anyuka es parja ha van. Ez ahogy van nem normalis. Mert most nem vagy fontos mert jajj nem te vagy az anyja, de gondolom mikor odahurcibalja a gyereket hozzatok, akkor vagjal jopofat mert hat o a gyereke te meg a parja vagy. Vagy a parja vagy a szulinapon is, vagy ne varja el h jopofizz barmikor is a gyerekkel, hisz mint a szulinapjan te csak idegen vagy. Ilyen nincs hogy hol igy hol ugy latom a helyzetet, ahogy neki epp kenyelmes.
2018. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Yoda m. ***** válasza:

Minden kérdésed teljesen jogos. "Csak ott érdemes kérdést feltenni, ahol nincs is rá válasz."

E-szerint Te is elnyerted azt a faramuci élethelyzetet, amikor is Te bizonyos szituációban ugyan első hegedűs lehetsz (otthon), de a most már parallel létező második szituációban meg csak másodhegedűs. S így ott neked nem igen lehet szavad. Te legalábbis így érezheted.

Viszont a Társadnak (aki egyúttal Apa is) megint más az elképzelése, de az Ex-nek is megint más. S mivel az Ex a gyermek által jobb pozícióban van hozzád képest, ez meghatározza Apuci viszonyulását is az Ex-hez is a gyermeke érdekében.

Ha nem akar bevonni, v.színű az Ex akarata alapján teszi. (Aki utál Téged, mert Te vagy jelenleg, akit okol a volt párja távolmaradásáért. Még ha ez nem is igaz.)

Te egy szálka vagy (és az is maradsz) az Ex szemében, de ne vedd magadra, mert bárki is lenne a helyedben , akkor Az lenne a szálka. Tehát nem a személyeddel van neki baja, hanem a státuszoddal.

Sajna, azonban ennek levét a gyerek issza, mert tényleg nem fog tudni egykönnyen kiigazodni, h. akkor most mi is van.

Viszont egyet ne felejts el: A Te jóváhagyásoddal kerültél ebbe a helyzetbe, hogy bele mégy, még akkor is, ha úgy érzed, hogy a pároddal felesben (50-50%) viselitek ezen felállás felelősségét. A párod dupla státuszt vett fel azáltal, hogy 1) neked élettársad, 2) gyermekének meg "apucija" is maradt. Igaz, csak kb. 18-25 éves korig.

Úgy hogy két dolgot tehetsz csak:

1.) Elfogadod a jelenlegi felállást és tűröd a kényszerű szituációt... ami később még romolhat, de javulhat is. (Ezt előre nem tudhatod.)

2.) Nem fogadod el, hanem kilépsz a kapcsolatból. Keresel másik kapcsolatot.

De, mindenképpen úgy lesz, ahogyan Te döntesz a saját sorsod felett.


Kívánom, a bölcsesség legyen úrrá rajtad... és

Az ERŐ legyen Veled utadon!

2018. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!