Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy zavar, hogy a párom sosem lep meg semmi aprósággal? Vagy túl önző vagyok?

Figyelt kérdés

jól esne nagyritkán egy csoki vagy egy szál virág.. Bármi.

ő nem az a romantikus fajta, tudom. De kicsit zavar, hogy azt is ki kell könyörögnöm, hogy nagyritkán hívjon meg egy tál ételre..

gyakoribb az, hogy én veszek neki mondjuk egy csokit.


2018. máj. 31. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
"kicsit zavar, hogy azt is ki kell könyörögnöm, hogy nagyritkán hívjon meg egy tál ételre.." - ezeket a faszikat honnan kukazzatok, de mar tenyleg...? Legyen mar egy kis elvarasod a masik fele, valami teljesitendo kovetelmeny, azon kivul, hogy ferfi nemu es farka van.
2018. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy önző, csak más a szeretetnyelvetek.
2018. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad már neki ezt őszintén, vagy várod, hogy gondolatolvasson?
2018. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
félek, hogy önzőnek tartana és megharagudna
2018. máj. 31. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ritkán vettem exemnek dolgokat. Szerintem jobb ha nem hozod szóba. Biztos szeret de ő nem így mutatja ki. Én például úgy tekintek erre, hogy nem megvenni akarom a másik szeretetét....
2018. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van pénze szöke herceget játszani neked?
2019. jan. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!