Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éves kapcsolatban (együttélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolatban (együttélés nincs) normális, ha úgy mennek külön programokra, hogy a másikat 1 teljes napig nem keresik telefonon?

Figyelt kérdés
Pl fiúbúcsú, leánybúcsú, pasis buli, csajos buli
2018. jún. 1. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Sztem az. Ebbol nem kell levonni semmi messzemeno kovetkeztetest:D nincsenek az emberek osszenove.. persze vannak féltékenyebb meg ragaszkodobb tipusok, en egy napos kommunikacio szunetet meg nem talalok furcsanak nehanap.
2018. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez teljesen emberfüggő. Nekem teljesen normális a 2-3 nap is, de a többségnek valószínűleg nem az.
2018. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Én van amikor nem vagyok otthon 4-5 napig, és kb. 2X beszélünk ez idő alatt telefonon. Nem nagy ügy.
2018. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem normális :D De kinek mi.
2018. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem mondjuk inkább az fura, hogy 3 év után még nem költöztetek össze, de kinek mi.

A kapcsolat elején még mi is folyton hívtk egymást, most, köze 3 év után van, hoyg hazamegye 2 napra vidékre, és csak annyit írok a páromnak, hogy kb mikor fogok érkezni. Szerintem ez teljesen normális.

2018. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekunk nagyon nem volt az de kinek mi.....
2018. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
56%
Meg is bolondulnék, ha valaki folyton a nyakamban lihegne a számonkéréseivel.
2018. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Én igényelném legalább a napi beszélgetést, nekem furcsa lenne, legalább egy 5 percre érdeklődjünk már a másik hogyléte felől, nem kell egymás nyakában lógni.

De kinek mi.

28n

2018. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire különbözőek vagyunk, ami az egyiknek alap, az a másiknak szenvedés is lehet. Nekem pont az a furcsa, hogy valakinek muszáj minden nap beszélnie a másikkal és nem bírja ki, hogy ne keresse. Nekem az ilyen 5 perces "hogy vagy" típusú beszélgetések nem jelentenek semmit, semmit sem adnak hozzá a kapcsolathoz. Pont ezért ez a kérdés borzasztóan szubjektív és kizárólag csak az fontos, hogy a pár 2 tagja mit gondol a dologról.
2018. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem abban az esetben normális, ha előre le van fixálva, hogy a másik mikor jön, és nem késik. Ha sokat késik, azért nem normális, hogy egy sms-t nem tud megereszteni, hogy éjfél helyett hajnali 4re jövök. Az azért gáz, ha ez nem történik meg, hogy ne aggódjon a másik.


Egyéb esetben én nem úgy gondolom, hogy attól jó egy kapcsolat, hogy egymás seggében vagyunk mindig és kötelezően édeskedünk napi x alkalommal a telefonba. Persze, ha 3-4 napon keresztül nem, az fura. De egy napig még oké. Lehet, hogy ideje sincs (pl. ha csapatépítőn van).

2018. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!