Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes összeházasodnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összeházasodnom egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Barátom rendőrként tanult, néhány hónapja talált munkát és azóta szinte nem is foglalkozik velem. Persze gondoltam, hogy valami hasonló fog történni, de azt sosem gondoltam, hogy idáig elmerészkedik.


Egyik nap a szokottnál is frusztráltabb volt, mint mindig, most is próbáltam vele beszélni, megkérdeztem, hogy mi a baja és hogy tudok-e segíteni. Ő pedig csak lerázott azzal hogy hagyjam békén, csak egy kicsit pihennie kell. Egy kis idő múlva odajött hozzám, és közölte, hogy innentől meg se merjem kérdezni mi a baja, mert csak rá tartozik. Én meg mondtam neki, hogy ha valami gondja van az rám is ugyanúgy tartozik, ne mondja meg hogy mit csináljak és erre megütött. Utána bocsánatot kért és addig ölelgetett amig meg nem bocsátottam neki. Valamint mondta, hogy több ilyen nem fog történni.


Egyébként júliusra tervezzük a házasságot, de szüleim szerint nem lenne érdemes egy ilyen emberrel együtt lennem.


Szerintem egy idő után változna, csak még új neki a munka és bele kell rázódnia. De bevallom én is elgondolkoztam ezen az egészen, még ha nem is szándékosan tette.


2018. jún. 6. 15:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert így szokott lenni. Aki egyszer üt, az máskor is fog. Indulat az indulat. Akinek egyáltalán eszébe jut hogy bántson...ráadásul ilyen miatt.. menekülj
2018. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

vázolom mi volt annó apámnál:

-csak azért iszik és rossz kedvű, mert kirúgták, de majd aúj munka után jobb lesz

-már van új munka de az stresszes,de belerázkódik és jobb lesz

-a gyerek születése után biztos jobb lesz

-ha máshova költözünk biztos jobb lesz

-egyszer már csak jobb lesz?!

nem lesz ez jobb váljunk...


anyámnak csak cirka 20 évig tartott ideáig eljutni és előbb is lépet volna ha lett volna velünk hova menni.

Röviden, nem fog változni sőt csak rosszabb lesz, lépj le.

2018. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%

Én is megfontolnám a dolgot. Lehet negatív vagyok, de a tapasztalatokat látva lehet már nem gondolja annyira komolyan az esküvősdit sem. Tudom vannak kivételek (és láttam is ilyen eseteket), de a környezetemben a legtöbb olyan pár akik középiskolásként jöttek össze a 20 as évek legelején szét váltak, addigra mások lettek, változtak a közös célok, elmúlt a szerelem.

Szerintem beszéljétek meg nyugodtan a dolgokat.

2018. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Még el se olvastam a kifejtést, csak a kérdést, már nyúltam is a válasz gombhoz, hogy Nem. Teljesen mindegy, hogy ki miatt, nincsen hibás fél meg áldozat fél, ha ilyen kérdés felmerül, hogy érdemes-e hozzámennem, akkor nem. A házasság alatt az érzelmek mindenképp hűlnek, a realitás túlsúlyba kerül. Legalább a házasságkötés pillanatában legyen meg a mennyekben röpködő Amor, hogy legyen miből visszavenni, és még úgy is maradjon. A férjjelölted reakciója agresszív volt, és az agresszív emberrel nem állunk össze. Megjavulásban reménykedni hiú ábránd, volt már rá elég ideje.
2018. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Az biztos, hogy nagy változás lesz, ha látja, hogy két puszival el van intézve minden. Ha épp feszült napja volt, majd hazamegy, és leveri rajtad. Lesz ebből még idén olyan verés, hogy összevizeled magad!

Ha ez után nem dobod ki ezt az állatot, akkor nincs is kit hibáztatni. Annak tudtában mész hozzá feleségül, hogy egy vadbarom.

2018. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Jesszus most látom, hogy meg is ütött. Akkor nagyon nem jó az egész és újra elő fog fordulni. Az, hogy hisztizett és rossz hangulata van mostanában egy dolog, alkalmanként a legkomolyabb felnőttel is előfordul, na de hogy megüt.
2018. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

ma 15:41!

Nálunk ugyan ez volt, csak a pia mellé kártya is társult.


Kérdező! Soha nem mennék hozzá olyan emberhez, aki kezet emelt rám.

2018. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad h lesz ilyen,eddig se lehetett ez tul jo, minek összeházosodni,ugy akarsz járni mint én,akit a lépcsőn rugtak le már,hátba mert szolni mertem hozzá,vagy a kezem törte el mert nem tetszett a ruhám szine. Nálunk is egy pofonnal indult én marha nem létem le akkor egyből,sokat jártm korházba,nekem a nanésok és barátok segitettek akkor,fiatal hülye voltam sajnos.. Menekülj,az meg a másik gz h ilyenek mennek rendőrnek,idegbeteg lelkisérült fusztrált emberek akik otthon a családjukon töltik ki a dühőt és hatalom mániát,sok ilyen rendőr katona van sajnos... Az én exem vám és pénzügyőr volt jo kapcsolatokkal,fegyvere is volt. Ne maraadj vele,ha csak nem akarsz ugy járni mint én,v rosszabbul.. Menekülj.
2018. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megütött, az újra megüt. Az első után repülne...
2018. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 Pont ugyanezt akartam írni, ha már ez kérdés, akkor nem érdemes, nem szabad. De egy pofon után nálam nem is lenne kérdés, többet nem látna az illető, akármennyit ölelget. Persze, hogy fog változni, de csak rossz irányba. Majd rálön, hogy kérdező mindig megbocsát, mert nincs önbecsülése, és egyre többet fogja verni. Egy rendőrnél ez különösen gáz, elvileg neki kéne szolgálni és védeni. Erre megüti a menyasszonyát? Kérdező, ha van eszed, azonnal otthagyod, ha nincs, akkor meg majd megbánod.
2018. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!