Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem fogok megváltozni? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogok megváltozni? 19L

Figyelt kérdés
16 évesen szerelmes lettem egy fiúba, aminek sajnos nagyon csúnya vége lett. A fejemhez vágta egy év után hogy csak dugni kellettem, meg hogy amúgy mellettem sok lánnyal lefeküdt.(egyébként mentális problémai voltak amit később ismertek fel) Nekem ő volt az első mindenben. Ezután megváltoztam, elkezdtem én is szexelni ész nélkül, úgy éreztem ennyit érdemlek meg, hogy használjanak, mert szeretni úgysem tudnának. Aztán az első szerelmem visszajött az életembe fél éve, én mindig vártam erre a pillanatra. Már kezelik a problémáját, a szüleivel is beszéltem mert féltem hogy újra megtörténik ami régen. Viszont belőlem sajnos nem vásott ki az hogy mindenkivel összefelszek. Vagyis még nem csaltam meg senkivel, de beszélek fiúkkal és nagyon hajt a vágy. Volt már hogy megis beszéltem egyikkel talit,de lemondtam mert eszembejutott hogy a szerelmem beteg és hogy ő már tényleg megbánta amit tett, és őszintén szeret. De nagyon félek attól hogy elgyengülök és meg fogom csalni. Szerintetek van esély arra hogy megváltozzak vagy sosem leszek már alkalmas egy normális kapcsolatra?
2018. jún. 6. 20:07
 1/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
94%
Gyűlölöm az embereket. A drága "szerelmedet" nem kezelni kellene, hanem elzárni az emberiségtől.
2018. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A vér nem válik vízzé...

Hanyagold egy darabig a kapcsolatokat ha ilyen ösztönlény vagy.

2018. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy szakemberhez. Ha a srác váltotta ki akkor lelki gond amire a pszichológus a megoldás.
2018. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyi esélyed van, mindegy, mert minden csak rajtad áll: ha meg akarod tenni, akkor megteszed, ha nem akarod, akkor nem teszed.


Ha nem akarsz bűntudatot, akkor meg engedd el a srácot és éld az életed!

2018. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Zsák a foltjat, semmi extra.
2018. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A puncid szeret foukat nem a lelked.. elsonek az elobbit tanuld meg hasznalni .. addig stop kapcsolatok es sex.
2018. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz esélyed, de nem mostanában. 25 éves korod utánig sem változnak a vágyaid, akkor már el kell fogadnod, hogy te ilyen vagy.

Nagyon sokan vannak, akiknek rossz a monogám kapcsolat, és máshogyan érzik jól magukat, nyitott kapcsolatban vagy hasonló.


Én azt javaslom, hogy ezt beszéld meg a pároddal is! Nem zárkózhatsz be, ha neked az rossz

2018. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!