Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így tovább tervezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így tovább tervezni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem meg a barátommal,aki velem egykorú,nagy tervekkel,célokkal. Legalábbis az elmondása alapján.

Mégis mostanság sokat összekapunk.

Pl ha nem értünk egyet valamiben,esetleg máshogy kéne állnia neki is a kapcsolatunkhoz netalántán nagyobb megértéssel,türelemmel. Ezekre mindig azr mondja rögtön,hogy "de neked is" mint az oviban. Nem akarja elismerni,ha hibázik valamiben vagy csak nehezen. De azt elvárja,hogy én ha olyat mondok,amit ő támadásnak vesz akkor kérjek bocsánatot. Sokszor amikor megvan sértődve rám,lenézőem beszél velem,mintha ő lenne a cár. Ha vita van megmondja ami a szívén,mintha csak a barátja vagy munkatársa lennék. Nem számít neki. Megsértődik és inkább nem beszélget velem. Ha én nem próbálom vele megbeszélni a dolgokat vagy lenyugtatni,hogy igenis beszéljük meg a problémáinkat akkor ő megsem próbálja.

Magyarul én tartom össze a kapcsolatot.

Viszont mikor személyesen együtt vagyunk,nem vitázunk. Persze van néha kisebb megjegyzése.

Szerintetek mi lenne erre a megoldás?

Probálkozzunk még idomulni egymáshoz vagy inkább hagyjuk?

L/25



#ismerkedés #szerelem #kapcsolat #párkapcsolato problémák
2018. jún. 7. 15:31
 1/10 anonim válasza:
73%
23/F vagyok, az elozo kapcsolatom ugyanez volt, csak nalam az exem volt ilyen. Mindig en voltam mindenert a hibas, nekem kellett bocsanatot kernem, barmit mondtam, mert csak en bantottam meg ot... ha viszont o engem, akkor joggal bantott meg. Odaig fajult, h egymasnak mentunk, felesleges koroket futsz te is, ez csak ennel rosszabb lesz, hidd el, tapasztalat.
2018. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. Néha én is így érzem. Meg hibába mondom el mi zavar vagy tényleg,hogy kéne másképp hozzáállni a kapcsolathoz mintha a a falnak beszélnék. Egyik nap azt mondta döntsem el mit szeretnék. Együtt vagy külön,mert az lesz,amit én mondok. Ha én úgy döntök,hogy vége belemegy. Nem is próbálkoznak,hogy ne mert közös célunk van meg szeret. Köszönöm a választ!
2018. jún. 7. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Írnál pár konkrétumot? Semmit sem tudunk meg ez alapján arról, hogy mennyire jogos. Oké, most leírtad, hogy neked van a dolgokban igazad, de valószínűleg ő is ugyanezt érzi a részéről.
2018. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alig jöttetek össze, már ez van? Ha ez kell neked, maradj benne, de nem fog változni, kár erőlködni. Ennyire tuti nem szereted az alig ismert embert, hogy ezt lenyeld, ne legyél idióta.
2018. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NDSM ***** válasza:
Zárd le a kapcsolatot és lépj tovább! Ha már az elején ilyen sok a gond, akkor később mi lesz? Összecsiszolódni pedig csak olyannal lehet, akiben van némi akarat erre vonatkozólag.
2018. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintwm zárd le ezt az egész kapcsolatot értelmetlen az egész.ő nem vesz téged komolyan es valószinuleg nem is szeret
2018. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felejtős, ha már most nem tudtok meglenni marakodás nélkül, meg hisztik - részéről, akkor mit akarsz?


Nekem ilyen "férfi" biztosan nem kéne, aki mindenen megsértődik, meg dedót játszik.

2018. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, ez egy nárcisztikus h...e f...sz.
2018. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azert irom h ne menjen ra foloslegesen sok idod: ha hisztis,sertodos pasival sodor ossze az elet,mar az elejen zard rovidre.Rengeteg kor utan ugyis rajossz h ez nem javithato viszont baromira idegesito energiavampir viselkedes.Vannak normalis,lelkileg kiegyensulyozott ffiak,akikkel ezerszer konnyebb.N
2018. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. jún. 8. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!