Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes ezt a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt a kapcsolatot hosszútávra tervezni? Illetve hogy engedjek, mikor annyira nem birom néha elviseln, ahogy viselkedik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 1 éve vagyok egyutt 1 sráccal, szeretem a személyiségét, o is az enyémet, ebben tokéletsen passzolunk(értsd: világkép, elképzelések, jovobeni tervek, izlés, érdkelodési kor), és nagyon szeretjuk egymást, de mindketten elég nehéz esetek vagyunk, makacsok, onzok, akaratosak, én meg nagyon balhés csaj vagyok sajna ez van. Néha ugy vagyok, h megéri, mert szeretem, vele akarok majd élni, de mikor elkezdem átgondolni, az tunik fel, h folyton mennek a viták, mindig félreértések vannak, hatalmas veszekedések, aztán meg szerelmes kibékulések. De kezd elegem lenni, neki is, de szakitani nem tudna o, eddig én se tudtam. De vele csak akkor érdemes lennem sztem, ha egész életemet el tudném vele tolteni, mert ez tul nehéz ugy ahhoz, h torodjek vele, ha nem végleg akarom. A kérdés tehát az, h mit kéne tennem, h kompromisszumokat tudjak kotni, h ne legyen hatalmi harc minden kis aproság miatt, illetve, h egyáltalán a szerelem tud tokéletesen mukodni, vagy mindig van vmivel baj?
2009. jún. 20. 21:04
 1/7 anonim válasza:
hat figyelj...az toletek fugg hogy engedtek-e egyamsnak..amugy szemelyes tapasztlataim alapjan a "veszkedes" csak noveli a szerelmet ha az tenyleg komoly;)...szerintem ne kompromiszumokat koss..hanem egyszeruen beszeljetek ezt meg..
2009. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezerszer átvágtuk már. Mindig ujra elkezdodik, kb minden nap:) O hajlando lenne változni, h jobban kijojjunk, de az meg azért nem jo, mert nem akarom megváltoztatni, mert azért szerettem meg, mert ilyen és kész. Csak amig még bulizásokbol, szexelésekbol állt csak a kapcsolat, addig ezek nem annyira jottek elo, de már akkoris sejtettem, h ha komolyan fogom venni a dolgot, akkor ezekkel bajok lesznek. (haverok, ivászat, okorkodés minden mennyiségben, a feladatait meg engem meg kissé háttérbe helyez, és mire észbe kap, minden a feje tetejére állt)
2009. jún. 20. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem változtatnád meg egy kicsit, ha jobb lesz!Nem a személyiségén változtass csak a rossz szokásokon! Én is hasonló cipőben jártam! Én is változtam meg a párom is! De megérte jobb lett a kapcsolatunk! Persze azért még vannak viták! Ha igazán szeretitek egymást akkor menni fog! Ha meg nem keres valkit aki jobban illik hozzád:)
2009. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem megtanulni kompromisszumot kötni a felnőtté válás jele egy kapcsolatban, és nincs olyan kapcsolat ami e nélkül működne.Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak egy kicsit feladni magadból, mondjuk ne húzd föl magad minden kis apróságon.Nem csak neki kell kompromisszumot kötnie, hanem neked is, mert egyik fél sem lehet elnyomott egy kapcsolatban.Mindkettőtök érdeke, hogy megtanuljatok együtt működni, ha szeretitek egymást ezt meg tudjátok tenni a kapcsolatotokért.Nem könnyű feladni magadból egy kicsit a másik kedvéért, de ez az alapja a jól működő, hosszútávú kapcsolatnak, fogadjátok el egymás hibáit, és toleráljátok egy kicsit.Nem tartozik a kérdéshez, de érdekelne hány éves vagy, nem leszólni akarlak, csak kíváncsi vagyok :)

22l

2009. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

..és a kedvenc szavam a kapcsolat :) XD...

22l

2009. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20 múltam. Tudom én, de sztem van velem vmi baj, egyszeruen tényleg néha ugy állitom be magam elott meg neki is ot, mintha egy nagy szemét lenne, pedig nem az, és a legtobb probléma azért lehet, mert osztonosen érzem, h ha hagyok neki választást 2 ut kozott, mindig a rosszabbat sikerul neki.Pl osszeveszunk, és várom,h lfehivjon bocsánatot kérni, de tudom, h én is elég kemény voltam vele, de nem jelzem, h beszélnék vele, hanem direkt kivárom azt a pontot, amikor biztos vagyok benne, h elment inni a haverjaival, na én akkor hivom fel és jol lealázom, h milyen egy szerencsétlen, h ahelyett, h velem probálná megoldani a dolgokat, elmegy inni. Persze tudom, h ha kérném, találkoztunk volna. De inkább bebizonyitom magamnak és neki, h megint hulye volt. Vagy mikor felajánlja, h átjon beszéljuk meg, akkor kozlom h felejtsd el, de erre persze elhuz megint a dolgára, akkor felhivom és elszidom, h mért nem jott annak ellenére, h mondtam h ne. Olstatok már le, h hulye vagyok, mer igy leirva télleg elég gáz. Nem vagyok valami megérto. O meg nem rendelkezik valami hudenagy beleérzoképességgel. De az a gáz, h mindig bejon a kis elméletem, h mit fog cselekedni, és ez orjito, tudom elore, h elcsesszuk, mégse birom megállni, h ne igy csináljam.
2009. jún. 20. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:

:):) hát..hasonlóan van ez velünk is: megbánt valami kis hülyeséggel, és bocsánatot kér, hogy nemáá, ne haragudjál, meg sajnálom, meg stb, stb..., akkor mondom, hogy hagyjon most békén,mert még fel kell dolgoznom erre ő megsértődik,hogy én megsértődtem :) és végül nekem kell bocsánatot kérni :):):)Hát ő rák, én meg kos..:)

Mások vagyunk, mi ketten is és ti ketten is, idővel szerintem megtanuljuk majd kezelni a párunk és a saját magunk hülyeségeit.Én is tudom, hogy megsértődik, ha nem fogadom el a bocsánatkérést, de ő is tudja, hogy nekem ez nem egy percbe telik,és már százszor eljátszottuk, de mindig ugyanott kötünk ki :)

Ilyen az ember :)

22l

2009. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!