Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két sráccal járok egyszerre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két sráccal járok egyszerre, hogyan oldjam meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
Régóta bejött egy srác, akivel nagy nehezen sikerült is összejönnöm, de elég nagy csalódást okozott, mert egyszerűen nem akart megnyílni nekem,nem tudtunk egy jót beszélgetni és alig találkoztunk ezért ugy döntöttem, szakítok vele, de mivel egyszerüen nem sikerült összehozni egy talit sem, nem tudtam megmondani neki. Közben eltelt ~1,5 hét,és egyik csoporttársammal összejöttem. Nem tudom, hogyan történt, ő sosem szerepelt nálam a "potenciális" jelöltek közt, csak együtt szoktunk tanulni, kajálni, iesmi. Aznap este is együtt tanultunk, aztán meg beszélgettünk, és egyszer csak megcsókolt, és annyira jó volt, hogy hagytam, h sodródjak az eseményekkel. Másnap kierőszakoltam egy talit a másik fiúval, mert zavart, h közben nekem van barátom és mielőbb meg akartam vele beszélni. De úgy jött el a talira, hogy nagyon sajnálja, h eddig olyan fura volt, csak még lezáratlan ügyei voltak régebbről, de mostmár rám fog koncentrálni, és komoly kapcsolatot szeretne, stb. Azóta megint eltelt 1 hét, egyik nap egyikkel találkozom, másik nap a másikkal. Nem tudom, melyikőjüket válasszam. De utálom, h ezt csinálom... Az első fiú azóta tényleg sokat változott, sokkal közeledőbb, de még hosszu folyamat lesz, h igazán meg tudjam ismerni. A csop.társammal minden tökjo, de házi nyúlra nem lövünk.:S
2008. okt. 31. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

szerintem adj magadnak egy pofont, aztán szakíts mindkettővel mondván, hogy egyiküket sem érdemled meg...

bocs, én elítélem az ilyesmit

2008. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mondd meg mind a 2 fiúnak, és akkor elnyered méltó jutalmadat...
2008. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg is válaszoltad a kérdésedet: házinyúlra nem lövünk.

Vele csak a csók és a "sodródó események" a jók? Döntsd el, hogy futó vagy nem futó kapcsolat kell. Azért írom, hogy futó, mert a csókig (és többig, nem teljesen tiszta), el kell jutni valahogy (esti tanulás, hű, tökéletes...).

De ahogy írtam, megválaszoltad magadnak. Tudod mit kell tenned.

2008. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Jesszus...szerintemis mindkettő csávókának mondd el az igazat,aztán akkor már "majdnem" tiszta lelkiismerettel kereshetsz egy harmadikat...-.-
2008. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el mindkettőnek, majd próbálj tükörbe nézni.
2008. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz egyikkel se 2 hétig, majd azt válaszd, amelyik hiányzik.
2008. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazából nem is tudom mien válaszokat vártam... azt hittem, kapok valami segítséget,a helyzet megoldásához. mert ha hiszitek ha nem, ÉN IS TUDOM hogy nagyon nagy szemétség amit csinálok mindkettőjükkel és bánt is ez a dolog, nem gondoltam volna h én valaha is ilyenre képes leszek. szal az utolsó válaszoló kivételével 'köszönöm' a többieknek h megerősítettek ebben. bár a tanulságot levontam: megoldódott a helyzet anélkül is h hülye netes oldalakra regisztrálnék ahol csak elmondják amit magamtól is tudok.
2008. nov. 1. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

persze, a becsuletes megoldas az volna h indkettonek elmond...de gondolj arra h akkor mindkettot megbantod, es amirol nem tudnak nem faj.

Maqradj azzal aki nelkul nem tudnad elkepzelni a napjaid.akivel tobb a kozos, es megmozgatja a szived.

nem volt szep amit csinaltal, de most akkor 3 ember szenvedjen egy ilyensmiert? te sem tehetsz rola, mert nem tudtad h az elso baratodnak gondjai voltak es megoldotta

viszont tovabb ezt a helyzetet ne huzd

2008. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vállaltad azt,hogy felteszel egy kérdést,amire kivülálló emberek elmondják a véleményüket.Mindenki elmondta mit gondol,és igazából ne várd azt,hogy mi olyan megoldás tudunk nyujtani,hogy kilábalsz a helyzetből fájdalom,veszteség,és bökkenő nélkül.Eleve lehetett volna benned annyi,hogy legalább addig vársz a csoporttársaddal való járással,amíg szegény másiknak elmondod a helyzetet.Ne várd azt,hogy sajnáljunk,és ne mártírkodj,mert te rontottad el ezt a helyzetet,és ne csodálkozz,hogyha mások ezt elítélik.
2008. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemled meg őket! Hagyd meg őket másik lányoknak , akik majd TÉNYLEG szeretni fogják őket!
2010. febr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!