Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hármas szexre akar rávenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szexre akar rávenni a csajom. Bele menjek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt és elkezdte mondogatni hogy izgatja a 2 pasi felállás. Úgy érzem engem zavarna még egy férfi és tönkre menne a kapcsolatunk, mért izgatja öt a szendvics? Nem vagyok neki elég? 30as pár vagyunk. Ez a baromság most divat, vagy mi?

2018. jún. 8. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Én a helyedben belemennék ha a barátnőm ilyet kérne. Utoljára még jól megdugnám minden lyukát és utána dobnám a lotyót.

Ha ilyenen jár az esze úgyis meg fogja csinálni ha nem mégy bele, csak nem veled hanem másik két pasival.


Az ex csajom biszex volt, őt is izgatta a két nő egy pasi. Persze azt mondta hogy nem tudná elviselni azt hogy lássa hogy én másik nőt kurok.

Megoldotta nélkülem. Lapátra tettem.

2018. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Te meg mondd neki, hogy téged meg az 1 pasi 2 csaj felállás izgat, aztán kérdezd meg, hogy ő mit szólna hozzá.
2018. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Előbb szervezze be a barátnőjét, utána mehet a barátnővel együtt más farkara.
2018. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Öt nagyon zavarná ha egy másik nő lenne a harmadik.
2018. jún. 8. 16:03
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Jó nagy lúzer vagy, ha belemész. De leginkább ki kéne dobnod.
2018. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész bele, majd mással kipróbálja:)
2018. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Engem az exem nyüstölt ilyennel, két nő, egy férfi (ő) felállás. Szerintem a hármas cucc nagyon kevés párkapcsolatban vitelezhető ki "sérülés" nélkül.

Persze, amikor kérdezte,, hogy akkor utána lehet-e két férfi egy nő, felháborodott.

Látom nálatok is ez van.

Ha csak pár hónapja vagytok együtt és már felhozta...hát én dobnám. Nekem két év után rukkolt elő ezzel.

Ja és nem mentem bele, utána megcsalt.

2018. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
-kérdeztem
2018. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem, pár hónappal ezelőtt még nem izgatta? Miért nem próbálta ki akkor, mikor szingli?

Én biztos nem mennék bele a helyedben... A szex arra való (nyilván a gyerekcsinálás mellett), hogy minden résztvevő élvezze, szóval ha te rosszul éreznéd magad közben, akkor semmi értelme az egésznek.

Főleg így nevetséges is, ha fordított helyzetben őt zavarná +1 nő :D Szerintem ez VAGY legyen kölcsönös, VAGY semmilyen.

N

2018. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem kell a csaj én bevállalom vele a dolgot, egy ilyen ismerős csaj mindig jól jön.
2018. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!