Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat nem érdekli a nyaralás, ti elmennétek mással?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, ez idő alatt 1x voltunk Görögországban és 1x a Balatonon.

Már február óta beszéljük, hogy elmegyünk majd idén külföldre nyaralni, de mindig csak annyit mondott, hogy találjam ki hova menjünk és intézzük. Hát áprilisban megemlítettem újra neki, erre azt mondta, hogy majd később megbeszéljük. Most itt linkelgetem neki az ajánlatokat, de semmi örömet, izgatottságot nem látok rajta, sőt, sokszor meg se nézi, vagy most nem ér rá megnézni. Aztán hogy jaj a kocsi nem fogja bírni az utat, mire mondom hogy van repülő, busz... de hogy jaj azon meg én leszek rosszul, stb.

Egy 8 napos utat néztem 2 főre Spanyolországba, megnézte, de letudta annyival, hogy majd megbeszéljük... Hát én olyan mérges lettem, már azon gondolkoztam, hogy nem megyek el vele sehova, hanem elmegyek Spanyolba a barátnőmmel ketten. De persze akkor vérig sértődne...

Nagyon unom, én se vagyok egy nagy szervező, de anno a Balatonos utazást is én foglaltam (a Görögországit anyukámék ajándékozták nekünk), neki júliusban jutott eszébe szállodát nézni, amikor már semmi nem volt, az volt a szerencse hogy én hamarabb már foglaltam, amit ingyen le lehetett volna mondani ha gáz van.


Másnál is vannak ilyen problémák? Ti hogyan oldjátok meg? És elmennétek a helyemben inkább barátnővel, a párotok meg otthon hagynátok, ha ilyen?


2018. jún. 9. 22:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék barátnővel. Azt mondanám neki, hogy mivel nem látom rajta, hogy szívesen jönne, megyek nélküle. Ennyi. Szerintem nyugodtan menj el minden évben egy hétre egz barátnőddel nyaralni.
2018. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz így 8 év alatt....
2018. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Detto ez van nálunk is, csak mi lassan 6 éve vagyunk együtt!

Amúgy már én is azon gondolkoztam inkább elmegyek barátnővel nyaralni,ha ennyit nem érdemlek meg, hogy elmenjünk együtt...csak az meg olyan hülyén jönne ki, de már nem érdekel!

2018. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet ismerkedésnél tisztázom. Ha az illetőnek nincs erre igénye, akkor nincs miről beszélni. A heyledben meg elmennék olyannal, akit érdekel a dolog.
2018. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én mennék
2018. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, én nem tudom, hogy nálatok a 'nem akarásnak nyögés a helye' példája áll fenn vagy csak lusta ezekkel foglalkozni a párod.

Azaz ha sajnálja a pénzt rá, nincs igénye, beszűkült, maradi stb., az más felállás, mintha az van, hogy ha a másik megszervezi, akkor szívesen benne van, de ő maga nem foglalkozik vele.


Előbbi esetben, ha sehogy nem lehet legalább néha mozgósítani, jóllehet k megengedhetnénk magunknak, de ő nem akar, mert csak, akkor maradjon otthon, én meg megyek barátnővel, ha van olyan.

(Körösztanyám pl mindig egyedül, vagy a lányával járt nyaralni.)


De ha csak lusta keresgélni, foglalni, szervezni, vagy nem is ért hozzá, b szont elmenne, ha meg van koordinálva, akkor megcsinálom magam.

9 éve vagyunk együtt, minden nyaralást, külföld, belföld egyaránt én intézek. Bezengem, hogy mit tervezek, mikor, hova, meghallgatom a reakciót rá, aztán nekifogok az utitervnek. Cél, közlekedési eszköz, ellátás, közbeeső pontok stb. Rendszerint a bookingon foglalok, mikor megvan egy-egy befutó, megmutatom neki a helyet, hogy tetszik-e, tudom, neki mi a fontos, azt beleteszem, szóval figyelek rá, h mindenkinek jó legyen.


Ha arra várnék, hogy a párom intézze, soha a büdös életben sehova nem mennénk, az fix!!

Viszont ha elrendezem, onnantól OK.

2018. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az én férjem sem egy nagy nyaralós. 2-3 évente sikerül eljutni valamerre. Nálunk úgy megy, hogy az elején vonakodik. Nincs pénzünk, szabadságot kell intézni, stb. Nem törődök ezzel. Kinézem az úticélt. Még ekkor is olyan, mintha semmi kedve nem lenne az egészhez. Aztán mindig sikerül találni valami olyan pontot, amivel meggyőzöm, és a végén ő sürgeti a foglalást. Pl.egyik évben kinéztem egy isten háta mögötti kastélyszállót. Nem szereti a tömeget, a kastélyokat annál inkább, így nem volt több kérdés. Idén egy lovastanyára megyünk. Nagyon szereti az állatokat, így amikor szóba került ez a szálláshely, nagyon lelkes lett. Próbálj meg Te is ilyen "gyújtópontot" keresni.
2018. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
Ez a dolog téged érdekel, neked kell megszervezned. Nem várhatod el tőle, hogy még ő törje kezét-lábát olyanért, ami nem érdekli. Te annyit kérhetsz tőle, hogy tartson veled. Tudom, te ilyen tipikus nő vagy, aki azt szeretné, ha őt "vinnék" nyaralni. Hát ez nem lesz meg. Szerintem borzasztóan túlreagálod és követelőzően állsz a helyzethez. A nyaralás szeretete az nem valami abszolút jó dolog, és ha valaki nem szereti akkor az abszolút rossz és milyen ember már. Te akarod, te szervezd, ne told a másikra még részben sem. (Az éppen előtörni készülő "De nem igaz hogy ennyit nem tud megcsinálni?!" felfortyanást most nyomd el magadban.) Próbáld meg nem leharapni a párod fejét és büntetni őt olyasmiért, amihez joga van. Kérdezd meg tőle KEDVESEN, hogy mit szólna hozzá, ha a barátnőddel mennél, mert úgy látod neki ez nem olyan felhőtlen kikapcsolódás és nem akarsz erőszakos meg követelőző lenni (ugye nem akarsz?). Lehet, hogy igent mond. Lehet végre kibukik belőle, hogy őt egyáltalán nem érdekli a nyaralás, miattad ment bele, mert téged szeret, de a nyaralást nem.
2018. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Mi az hogy ha én akarom, akkor én szervezzem??? Most nem azért, de én se vagyok nagy szervező és nagyon rosszul esik ez a reakció a páromtól, pedig mindig mondja ő is, hogy menjünk nyaralni.

Szerintem ez a "nyaralás szeretete" nem azt jelenti, hogy 8 év alatt az ember 3x elmegy valahova... Most megint oda fogunk kilyukadni, hogy a nők lettek a férfiak, a "férfiak" meg nőként viselkednek, mihasznák lettek, semmirevalók, régen a családfő vitte a családját nyaralni, nem az asszony intézte ezeket a dolgokat, de manapság egy valamire való pasinak nem kell fogni a kezét, hanem leszervezi nagyfiúsan és elviszi a szeretett nőt nyaralni. Nem még neki kell könyörögni, hogy méltóztasson már mondani rá valamit! Április óta noszogatom! Ja és elmondása szerint ő is akarja...

2018. jún. 10. 00:21
 10/23 anonim ***** válasza:
10%

".....régen a családfő vitte a családját nyaralni, nem az asszony intézte ezeket a dolgokat, de manapság egy valamire való pasinak nem kell fogni a kezét, hanem leszervezi nagyfiúsan és elviszi a szeretett nőt nyaralni. Nem még neki kell könyörögni, hogy méltóztasson már mondani rá valamit! Április óta noszogatom! Ja és elmondása szerint ő is akarja..."



Jól van, Kérdező.

Neked nem a nyaralás a fontos, hanem keménykedsz, meg be akarod törni, mint a lovat, mert szerinted nem tudja, hogyan kell a szeretett nővel bánni.

Áprilistól b@ct@tatod, ahelyett, hogy nekifognál és elrendeznéd -végtére is te akarsz annyira nyaralni, nem?


Te elvárnád, hogy kitalálja szerencsétlen minden gondolatodat, ugráljon körbe, aztán ha Dominikát találja a Maldívok helyett, akkor majd megy a szöveg, hogy ezt sem vagy képes kitalálni, meg hogy nem érdekel, mit akar a szeretett nő bla-bla-bla.

Szerintem ezért nem is foglalkozik a nyomorult az egésszel, úgysem tudná kitalálni az óhajaid :D.

Menj csak a barátnőddel, inkább őt büntesd a hisztériáddal, addig legalább a hapsi otthon nyaral egyet.


Én voltam, aki azt írta, 9 éve én szervezek minden utat - nem hinném, hogy attól lesz valaki nagyfiús (nagyfiús !!! :DDD, mi vagy te, valami tini, aki látta a Szürke árnyalatát, aztán azt hiszi, ettől lesz férfi, vagy nagyfiú valaki?), mert szervez vagy nem szervez nyaralást.

Felnőtt emberek kapcsolatában úgy működik, hogy ha mindketten akarják, akkor is a munka dandárját az végzi, akinek nagyobb kedve, érzéke, többb ideje van az egészhez.


Az utolsó beszólásod alapján egy igazi hisztis p...a vagy :D.

2018. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!