Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elmennétek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elmennétek úgy nyaralni, hogy az exetek is ott van?

Figyelt kérdés
Érdekes helyzet a mienk. Van egy nagyon jó haverom. Együtt volt egy lánnyal majdnem 3 évig, a lánnyal én sosem voltam jóban,de a haverommal szerencsére megmaradt a jó viszony. 2 hete kb szakítottak, azóta zombi a srác. Így 5-en elhatároztuk, hogy nyáron elmegyünk valamerre kicsit nyaralni, bulizni stb. Hátha neki is jót tesz. Aztán az egyik srác kitalálta hogy akkor 10-en menjünk, két kocsival,majd kiderült, hogy az exbarátnőjét is elhívta. Amikor megtudta a srác, nem hogy ideges lett, nem érdekelte, annyit mondott, hogy hát miért ne jöhetne. Én egyszerűen nem tudnám elképzelni úgy a nyaramat, hogy az exemet kell látnom minden nap. Ti hogy látjátok a dolgot?

2014. máj. 27. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjátok meg a csajnak hogy mégse. Elcseszné a srác egész nyarát.
2014. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ez egy lezárt kapcsolat a részükről, akkor miért tenné tönkre a nyarát???

Ha a srácot nem érdekli már a lány... És ha a lány sem mászik rá, és nem papol a kapcsolatukról, akkor még csajozni is tud a srác.


Akkor teheti tönkre a nyarát, ha a csaj vissza akarja szerezni, vagy ha azt látja, hogy új nő van a láthatáron és be akar kavarni, akkor be tud, mert őszintén ki szereti azt, ha ismerkedik valakivel akinek ott az exe?

2014. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem!Böribe kerülnék mert kinyirnám
2014. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A lány szakított a sráccal, mert még élni akar..

De az a baj hogy nem mi hívtuk el, hanem egy másik haver, és azt mondta nem mondja neki hogy ne jöjjön mégse.

Én tartok tőle, hogy a srác még mindig szereti, és azért "nem zavarja" hogy megy, mert akkor tud róla, és látja mit csinál, kivel...láttam már egyszer ilyet, és nem akarom,hogy megint ez legyen

2014. máj. 31. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!