Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horikarkarka kérdése:

Ezek után hogyan tovább? Többi lent

Figyelt kérdés

A férjemmel 12 éve vagyunk együtt. Ő már többször megcsalt ez az idő alatt jó 2x amiről tudok.

De most nagyon összetörtem a szex mindig is nagyon jól müködött köztünk . Nem is tudom hogy írjam le .

Volt egy lány akivel megcsalt de megbocsájtottam neki.

De mindig ő vagyok az ágyban. Minden alkalommal ammikor szexre kerül a sor és meg kérdezem hogy mire gondol vagy hasonló mindig ennek a lánynak a neve hazngzik el :(

És totálisan felizgul.

Ez nekem annyira rossz és hiába mondom neki hogy ez nekem nagyon rosszul esik nem is foglalkozik vele. Olyan mintha én már egyeltalán nem is izgatnám. Ti mit tennétek. Annyira fáj ez nekem.


2018. jún. 10. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég h...e vagy kérdező, ha ezt a kérdést még fel is kellett tenned, h mit is tegyél. Nem is csoda, h X alkalommal megcsalt. Cdak azzal lehet kib@cni aki haggya... Te tényleg ennyire eltűröd a megaláztatást? Semmi tartás nincs benned?
2018. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a válás a legjobb megoldás. Legyen már benned egy kis tartás.
2018. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszotokat. Igen valóban hülye voltam hogy ezt hagytam hagyom de van 3 gyermekünk. És meg mondom az őszintét egyszerűen fogalmam sincs hohyan kezdjek új életet.
2018. jún. 10. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek sosem szabad oknak lennie egy rossz hazassag egyben tartasahoz... Tenyleg ilyen peldat akarsz nekik mutatni? Ha az okot nem is tudjak, h az apjuk mit muvelt, de erzekelik h nincs valami rendben. Ezt akarod nekik mutatni mint pelda, h a hazassagban el kell viselni mindent? Szomorunak kell lenni benne, de turni? Nyilvan kenyelmesebb a megszokott kornyezetben tovabb elni, mint uj eletet kezdeni... de megeri? Tenyleg?
2018. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És akkor mit csinálsz, ha egyszer ráun erre a helyzetre és lelép?

Így nyersz pár hónapot, esetleg 1-2 évet, de akkor sem leszel könnyebb helyzetben.Inkább kezdj el gondolkodni az egyedüllálló élet kialakításán, ha már a 3 gyerek megszülése előtt nem volt rá eszed.

2018. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Azt az utolsó mondatot lehagyhattad volna....
2018. jún. 10. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért kérdező?Szülés előtt érdemes végiggondolni, hogy mit tudsz vállalni egy egyedül maradás esetén.Tehát erre is kéne ésszel rendelkezni.Sosem volt és nem is lesz garancia arra, hogy az apa addig marad az anya mellett legalább, amíg a gyerek(ek) felnőnek.Manapság meg főleg muszáj egy B tervvel is rendelkezni, még többet romlott az emberek kitartása egymás mellett.Ezért írtam, hogy kellett volna eszednek lenni a szülések előtt, és csak így vállalni gyereket, hogy később egyedül is helyt tudj állni, ha szükséges.Most nem lennél sza..rban és nem függenél egy ilyen alaktól.
2018. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És elhiszem, hogy az esküvő, gyerekek születése volt életed legszebb napja, de nem kéne a romantikus mesékre hagyatkozni.A való életben nagyon ritka, hogy sikerül egy életre.

Én is voltam szerelmes, de próbáltam gondolkozni is, hogy baj esetén egyedül is tovább tudjak lépni.Csak annyit vállaltam, amennyit így is elbírtam egyedül, függőségi viszony nélkül.Sokaknak kellene így, de még mindig könnyebb álomvilágban élni, a valóságot letagadva.Meg is van következmény, ahogyan nálad is.

2018. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!