Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy veszekedés után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy veszekedés után a párod egy nagy csokor virággal kér bocsánatot neked meglágyul a szíved vagy tovább haragszol?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy csokor virágot nyom a kezembe és nem beszéljük meg, és így várja, hogy bocsássak meg neki, akkor nem.

Csak a filmekben lehet megoldani mindent virággal...

2016. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszer bejöhet. Kivéve ha a pénzszórás volt a vita tárgya. :D

De ez többször biztosan nem működik.


Protip: Én pl utálom a vágott virágot. Ha tudod, hogy a barátnőd szereti a csokrot, vihetsz... Ha nem vagy benne biztos mert sose jött elő egyértelműen, akkor vihetsz cserepeset is, de azt is valami normális virágboltból vagy legalább Obi kert része, a többi nagyáruházban necces, hogy eddig bírják, túlságosan a bejáratnál vannak tartva... Ilyenkor tavasszal sok szép virág van és az tovább kitart. Ez akkor is működhet, ha neki csak úgy "meh" a csokor de szereti a növényeket. Viszont ha amúgy sincs otthon neki és nem is akar, akkor inkább csokor!!

2016. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Haragszom tovább, amìg meg nem beszéljük rendesen. De meggyorsítja a folyamatot, hogy olyan állapotba kerüljek, hogy lehiggadjak és meg akarjam beszélni.

De ez csal 1-2 alkalommal működik, ha látom, hogy őszinte megbánás, nem azért adja, hogy a h.p. lehiggadjon végre.

2016. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Segíthet, de önmagában nem sokat és. Eleve nem veszekedni kéne, hanem megoldani a problémát.
2016. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Egy csokor virágtól nem lesz semmi elintézve. Ha meg tudjuk beszélni a dolgot, akkor aranyos gesztus, de ha nincs megoldva semmi, akkor nekem ez az ajándékozás amolyan "nesze, itt egy csokor virág, legalább addig se hisztérikázol" dolognak tűnik. Max elnyomod a haragot, aztán legközelebb fokozottan jön elő.
2016. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a virágot, de tőlem gyémántgyűrűt is vehet, ha nem partner abban, hogy megbeszéljük a problémát, akkor nincs sok értelme a kapcsolatnak. Egyébként engem csokival, finom ételekkel könnyebb békíteni, de mindenesetben fontos, hogy meg is beszéljük a problémát.
2016. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell virág hozzá, ha látom, hogy őszintén bocsánatot kér, az bőven elég.
2016. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszi én kidobtam mind a kettőt. Ha màstol kaptam vomna akkor örültem volna nem igy névtelen a szélvédőn majd késöbb a tetszette sms..

Hàt leszarom..hagyjatok békén..jo kis csapat mindenki osmer mindenkit..és mindenki hazudik..

2016. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Eleve nem szoktunk veszekedni a párommal. Vannak konfliktusaink, de azokat mindig igyekszünk a lehető leghamarabb rendezni.

Szoktam kapni tőle virágot is, kisebb ajándékokat is, de nem bűntudatból, hanem figyelmességből, és így jólesik.

2016. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában a vita vége a szex lesz nincs is jobb egy vad szexnel kitomboljuk magunkat aztán megbeszéljük. De van amikor a megbeszélésből vita lesz megint ha látom h az lesz akkor neki adok igazat csak maradjon már :D
2016. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!