Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok együtt a párommal, van egy gyerekünk. 9 hónapja nem dolgozik, jelenleg én vagyok az egyedüli kereső.Kezdek már bekattanni, hogy egyszerűen nem képes elvállani akármilyen munkát, akármennyi pénzért. Pedig több lenne mint a segély ami még a lakáshitelre sem elég. Én heti hét napból hatot dolgozom, napi tizenhat órát. Ezután még főzzek, a vasárnapot el egy a bevásárlás főzés mosás kombóra. Aztán meg cseszeget,hogy nem foglalkozom a gyerekkel, meg minek idegeskedés mikor van mit ennünk. Csak közben gyűlnek a csekkek,tartozás. Anyum besegít, de nem várhatom el tőle, hogy minden hónapban besegítsen. Nem tudom mit tegyek, mondtam már szépen is és csúnyán is, hogy kezdjen végre magával valamit, de egyszerűen nem érti meg, hogy nem mehet így tovább. Már azon gondolkozom, hogy hazaköltözöm, csak a lányom meg annyira szereti az apját. Nincs szívem elszakítani tőle, viszont így én megyek tönkre. Már többen mondták, hogy valószínűleg neki ez így kényelmes. Ti mit tanácsolták, mit tegyek?
2018. jún. 10. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A helyzet tarthatatlan, a párod most nem akar változtatni. Ha nem akarsz azonnal drasztikus lépést tenni, akkor először ultimátum, majd ha a megadott ideig nem történik semmi (látod, hogy nem tesz érte), akkor nincs mese, lépni kell. Elhiszem, hogy nem akarod elszakítani a kislányod az apjától, de az se lesz neki jó, ha a szüleit állandóan veszekednek a megoldatlan problémák és feszültség miatt.
2018. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Pedig legyen!
2018. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Oké, hogy a gyerek szereti, de te meg szép lassan tönkremész a hajszába mind fizikailag, mind lelkileg. Akkor mi lesz? Most inkább a saját érdekeidben kéne lépni, talán akkor észbe kap a kedves párod, hogy így nem működik. Nem vagy te csataló, hogy csak azért áldozz be minden energiádat, mert neki nincs kedve dolgozni. Én elköltöznék, mert ha a szóbeli kérelem ellenére sem változtat, akkor következetesen lépni kell, hogy megértse, így nem tud működni.
2018. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az lenne nekem a legjobb, ha elköltöznék, de úgy vagyok vele, ha megyek végleg megyek.Viszont én úgy gondolom, hogy még akkor sem kapna észbe, ha egyik napról a másikra itt hagynám. Nem érti meg egyáltalán amit mondok neki. Erősen el kell gondolkodnom rajta, hogy egyáltalán szeretem-e még egy kicsit is.
2018. jún. 10. 14:07
 5/7 peca1000 ***** válasza:

Hagyd csak el nyugodtan.


1 hét múlva már hiányozni fogsz neki. (elfogy a tiszta ruha, nics aki főzzön, eltartsa).


2 héten belül már munkahelye is lesz, és rimánkodni fog, hogy gyere vissza.


Ha mégsem, akkor kár visszamenni

2018. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha csak azért hiányoznék neki, mert nincs aki főzzön meg mosson rá akkor megette a fene az egészet.Adok még a hónap végéig neki időt, aztán ha nem változik semmi, pakolok a motyót.
2018. jún. 10. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a sztori vége?
2019. febr. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!