Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratsagban szeretne maradni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsagban szeretne maradni, viszont en nem! Mi a teendo ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Udv,

Par honapja a baratnom szakitott velem, azt mondta mar nem szerelmes belem, es ne folytassuk ezt. Mondtam neki, hogy en nem hiszek ebben, hogy a kapcsolat baratsagga alakul, ezert mindenki menjen tovabb a sajat utjan. Ennek ellenere eleg surun megkeres es ha osszehozunk talalkozot, le is fekszunk egymassal. Szerintem ez nem baratsag, viszont masrol nem igen szol a talalkozas. Nem igazan ertem miert keres, mikor probalom magamban lezarni ezt. Varom azok valaszat akik voltak/vannak hasonlo helyzetben.



2018. jún. 10. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ugyanebben voltam, ez egészen addig fog menni amíg egyikőtök nem talál valaki mást magának
2018. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja és azért van ez szerintem mert mindkettőtök fél az egyedülléttől
2018. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ertem azt, hogy miert nem hagy beken, ha mar nem akar velem lenni. El kellene fogadja a hozza allasom a lelki dolgokhoz. Amugy 41N Én 33F
2018. jún. 10. 16:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Mikor talalkozunk mindig megkerdezi, hogy van-e valaki mas nekem?! Ezt se igazan ertem.
2018. jún. 10. 16:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, es ha neki lesz hamarabb masik, akkor en mehetek a busba? Tipikus szerelembol baratsag, nem tudom ebben, hogy lehet hinni.
2018. jún. 10. 16:57
 6/11 anonim ***** válasza:
igen a másiknak akkor az nagyon rossz lesz de van még egy opció, nem találkozgatsz és nem fekszel le vele persze ezt tudom nagyon nehéz megállni, én azt tanácsolom beszélgetni beszélj vele ha akar de amugy keress mást
2018. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell vele találkozni. Ennyi a titok :D
2018. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szakíts meg vele minden kapcsolatot. De komolyan.

Voltam ilyesmiben, az volt rá a jó megoldás. Nem beszéltünk, nem szexeltünk, túlléptünk egymáson.

2018. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 évvel idősebb nő? Na úgy nekem is lenne sikerem nem feltétlenül csak ideig óráig....
2018. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek talalkozol vele es fekszel le vele?
2018. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!